Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony 4": Zbyszek szczerze o Justynie. Co za deklaracja!

W ich porozumienie dusz niektórzy nie wierzą do tej pory. A jednak! Zbyszek (43 l.) i Justyna (34 l.) z „Rolnik szuka żony 4” wydają się dogadywać znakomicie. Rolnik zabrał głos i przyznał, że była kandydatka Karola jest kobietą, której szukał!

On próbował znaleźć miłość w ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", ona starała się o względy innego uczestnika, Karola. A jednak Zbigniew Kraskowski i Justyna Szywała odnaleźli się! Podczas finałowego odcinka programu mogli wreszcie spojrzeć sobie prosto w oczy.  

- Zbyszek spodobał mi się już wcześniej, ale można było napisać tylko jeden list... - przyznaje  Justyna, która na długo zapamięta ciepło i radość, które biły od tego mężczyzny.  

Przy pożegnaniu zaproponowała randkę. On prosił o czas, myśląc, że to chwilowe zauroczenie. Po tygodniu zgodził się, ale w ostatniej chwili odwołał spotkanie.  

Reklama

- Bałem się odrzucenia -tłumaczy. 

Jednak w końcu zadzwonił do Justyny i zaprosił ją do siebie. Spotkali się w ostatni weekend listopada. Justyna przyjechała specjalnie z Anglii, gdzie od lat mieszka i pracuje. Rolnik z czerwoną różą w dłoni wyjechał po nią na dworzec. Potem był długi spacer i kolacja. Niestety, Justyna nazajutrz musiała wracać.  

Oboje ubolewają, że osobno spędzą święta. Zbigniew nie wyobrażał sobie tak długiej rozłąki. I kupił bilet na samolot do Londynu, aby spędzić z wybranką sylwestra!  

- Znalazłem kobietę, której szukałem - zapewnia. - Wierzę, że ona wyciągnie mnie za uszy z samotności!

***
Zobacz więcej materiałów:

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy