Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Rolnik szuka żony 4": To już koniec! Jagoda i Karol rozstali się!

Wydawało się, że połączyło ich silne uczucie, które poprowadzić może nawet przed ołtarz. Niestety, okazuje się, że Karol Raczyński (34 l.) i Jagoda Czajka (30 l.) – uczestnicy „Rolnik szuka żony 4” – rozstali się.

Jego krewni i znajomi już widzieli go na ślubnym kobiercu. Uczestnik czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" - Karol Raczyński - wydawał się naprawdę zakochany w Jagodzie Czajce, sympatycznej nauczycielce. Niestety, jak udało się dowiedzieć "Na Żywo", para właśnie zakończyła swój trwający sześć miesięcy związek. 

Reklama

- Rozstaliśmy się i proszę mi wybaczyć, ale nie będę tego komentować. Chcę odzyskać spokój i prawo do prywatności - powiedziała "Na Żywo" Jagoda. 

Gdy rok temu dziewczyna zobaczyła pilotowy odcinek nowej edycji matrymonialnego show, jej serce zabiło mocniej na widok Karola. - Do tej pory nie poznałem prawdziwej miłości - wyznał wtedy przystojny brunet ze wsi Pieńki na Lubelszczyźnie. 

Jagoda, która miała już wcześniej narzeczonego, ale odwołała ślub, poczuła, że być może wreszcie spotkała mężczyznę ze swoich snów. Napisała do Karola i... znalazła się w gronie dziewcząt wybranych do wzięcia udziału w programie. Ostatecznie w "Rolnik szuka żony" nie wystąpiła. 

- Nie mogłam podpisać umowy z telewizją, dlatego że nie odpowiadał mi termin nagrań u Karola w domu. W tym czasie musiałam być w Norwegii, gdzie jeżdżę co roku do pracy - wytłumaczyła w jednym z wywiadów. 

Jej sympatia do rolnika była tak wielka, że przed rozpoczęciem programu sama wybrała się do wsi, w której mieszka Karol. Poznali się i przypadli sobie do gustu. Rolnik jednak, zgodnie z umową, musiał wziąć udział w programie. 

- Jagoda wybrała wyjazd, a ja chciałem być w porządku wobec innych kandydatek - zdradził w rozmowie z lokalną gazetą Raczyński. 

Dla Jagody to były tortury. Wybranek jej serca całował się z jedną z dziewczyn, innej prawił komplementy. Ostatecznie jednak nie zauroczył się żadną. W finałowym odcinku u jego boku zobaczyliśmy... Jagodę! 

Oboje wydawali się szczęśliwi, mieli tyle wspólnych planów. Spędzili razem sylwestra, wyjeżdżali na wycieczki po Polsce. Jednak, gdy poznali się bliżej, czar prysnął. Postanowili się więc rozstać. Karol znów jest do wzięcia. A Jagoda liczy, że jeszcze się zakocha.

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje