Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Roksana Węgiel szczerze o związku: "Jest trudno"

Roksana Węgiel (14 l.) szturmem podbija show-biznes. O jej życiu zawodowym wiadomo sporo, a jak układa się jej prywatnie? Ma chłopaka i jest z nim szczęśliwa, choć bywa im niełatwo. Są bowiem w związku na odległość.

Swoją przygodę z show-biznesem Roksana Węgiel zaczęła jesienią 2017 roku, gdy zgłosiła się do "The Voice Kids". Wygrała program i podpisała kontakt płytowy. Z kolei w listopadzie zeszłego roku wokalistka startowała w Eurowizji dla Dzieci w Mińsku. Wygrała konkurs i jej kariera nabrała rozpędu. 

Okazuje się, że Roksanie wiedzie się nie tylko na polu zawodowym, ale również w życiu prywatnym. Jest szczęśliwie zakochana, a fotkami z ukochanym czasami dzieli się na swoim profilu na Instagramie. Daniel Yastremski, podobnie jak Węgiel, zajmuje się śpiewaniem. Para poznała się w trakcie Eurowizji Junior. 

Reklama

Niestety, nie mogą spędzać ze sobą tyle czasu, ile by chcieli. Daniel jest z Białorusi, a Roksana mieszka w Polsce. Jak udaje im się utrzymywać związek na odległość? 

"Jest trudno. I tak nie spotykalibyśmy się często, nawet gdyby Daniel był blisko mnie, ponieważ cały czas ja jestem w rozjazdach. On też ma swoje aktywności, ale nie sprawia nam to dużego problemu" - wyjawiła młoda artystka w rozmowie z Plotkiem i dodała, że z chłopakiem porozumiewa się tylko w języku angielskim.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje