Reklama
Reklama

Roksana Węgiel podzieliła się najświeższym zdjęciem mamy. Co za podobieństwo!

Roksana Węgiel (18 l.) nigdy nie ukrywała, że wielką zasługę w karierze, którą zrobiła mają jej najbliżsi. To właśnie dzięki wsparciu rodziny nastolatka zaszła na sam szczyt. Młoda piosenkarka wciąż może liczyć na wsparcie swojej mamy, która aktywnie pomaga jej w kontynuowaniu niełatwej ścieżki zawodowej w świecie artystycznym. Wokalistka niespodziewanie postanowiła pokazać kilka nowych zdjęć przedstawiających jej mamę, Edytę Węgiel. Wyglądają niemal jak siostry!

Roksana Węgiel: mama

Roksana Węgiel jest w wieku, w którym większość nastolatków przechodzi młodzieńczy bunt. Mając na uwadze karierę wokalną, gwiazda nie może sobie jednak pozwolić na szaleństwa młodości, ponieważ na jej plecach ciąży ogrom obowiązków. Jedynym "wyskokiem", na który pozwoliła sobie w ostatnim czasie była kontrowersyjna stylizacja maturalna. Roxie stara się jednak nie rozpraszać tego typu aferami. Przez cały czas może liczyć na nieocenione wsparcie wśród najbliższych. Jej mama, Edyta Węgiel już lata temu była absolutnie pewna, że córka zrealizuje marzenia o wspaniałej karierze. Tak też się stało. Aby wspierać córkę w rozwoju artystycznym, zdecydowała się nawet zrezygnować z własnej kariery zawodowej. Dziś jej poświęcenie procentuje.

Reklama

Na instagramowym profilu Roxie Węgiel przeważają zdjęcia ze studia nagraniowego oraz koncertów. Od czasu do czasu, gwieździe zdarza się publikować fotografie wykonane w towarzystwie jej dużo starszego partnera, Kevina Mgleja. Kadry rodzinne są jednak zdecydowaną rzadkością. Tym razem 18-letnia piosenkarka postanowiła zrobić wyjątek i zaskoczyła swoich fanów uroczym zdjęciem pochodzącym z profilu jej mamy. Na instastories opatrzyła je krótkim komentarzem: "Najpiękniejsza".

Roksana Węgiel podzieliła się najświeższym zdjęciem mamy

Edyta Węgiel już od pierwszych prób wokalnych towarzyszyła swojej córce na wyboistej ścieżce wiodącej do kariery muzycznej. Pełniła funkcję opiekuna, kierowcy i przyjaciółki. Teraz, gdy jej córka osiągnęła już pełnoletność, coraz rzadziej widujemy ją u boku Roxie. Mimo to, Edyta Węgiel w dalszym ciągu stara się wspierać swoją córkę w artystycznych działaniach. Roksana Węgiel postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak wygląda jej mama. W tym celu udostępniła na instastories najnowsze zdjęcie Edyty Węgiel. Na fotografii możemy zobaczyć, jak kobieta pozuje na schodach. Zdjęcie najprawdopodobniej zostało wykonane w jednym z parków. Edytę Węgiel zewsząd otaczają intensywnie zazielenione krzewy oraz drzewa. Mama młodej celebrytki ma na sobie mocno dopasowane, niebieskie jeansy i białą bluzkę. Najmocniejszym akcentem stylizacji jest kobaltowa marynarka. Trzeba przyznać, że Edyta Węgiel wygląda kwitnąco. Patrząc na zdjęcie niełatwo jest określić, ile naprawdę ma lat. Edyta Węgiel bardziej przypomina siostrę Roxie Węgiel niż jej mamę. 

Zobacz też:

Andrzej Duda broni Roksany Węgiel? Nie do wiary co zrobił

Roxie Węgiel rozjuszyła mentorkę Irenę. Tak wystroiła się na maturę!

Sensacyjne plotki o Roxie Węgiel. Romans ze starszym, a teraz taka nowina! Wielkie poruszenie

Włochy. Eksplozja w Mediolanie. Kilka aut w ogniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Edyta Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy