Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Robert Makłowicz pokazał synów. Zaskakujące, czym się zajmują!

Robert Makłowicz jest jednym z najbardziej uwielbianych i cenionych krytyków kulinarnych. Kocha go zarówno młode pokolenie, którego stał się niejako symbolem, jak i nieco starsi, którzy od lata zasiadają przed telewizorem, gdy gotuje w różnych zakątkach Ziemi. Niedawno opowiedział o relacjach z żoną, a czym zajmują się jego synowie?

Robert Makłowicz przez wiele lat przyciągał przed telewizory polską publiczność. Na antenie telewizji polskiej prowadził "Makłowicz w podróży" i uczył Polaków smacznego gotowania. Teraz Robert postanowił zawojować YouTube. Stworzył tam swój kanał i nagrywa nowe odcinki programu.

Makłowicz często wspomina o swojej ukochanej żonie Agnieszce, która towarzyszyła mu we wszystkich wyjazdach i była producentką wykonawczą jego programów. Nieco oszczędniej mówi o synach, ale ostatnio pokazał ich na swoim Instagramie!

Na zdjęciu kucharz pozuje z 29-letnik Mikołajem i 25-letnim Ferdynandem. Zdradził również, że współpracuje z nimi przy tworzeniu kolejnych dań z jego kolekcji, które sprzedawane są w marketach. Okazuje się, że starszy syn poszedł w ślady Roberta!

Reklama

Ferdynand Makłowicz natomiast, podobnie jak tata w latach 1982-1989, studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Podobni do Roberta Makłowicza?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Makłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje