Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Robert Lewandowski już tak nie wygląda! Pasuje mu ta zmiana?!

Robert Lewandowski (29 l.) jest jednym z tych piłkarzy, którzy dbają o swój wygląd. Tym razem pokusił się o zmianę w swoim wyglądzie, która chyba nie jest do końca dla niego korzystna.

Zawsze zadbany, z modną fryzurą i w ciekawych stylizacjach. Nic dziwnego, że Robert Lewandowski uzbierał całkiem pokaźne grono fanek, które nie kryją uwielbienia do przystojnego piłkarza.

Niejedna kobieta zazdrości Ani Lewandowskiej (29 l.) takiego męża. Sportowiec ma już na swoim koncie jedną metamorfozę, która niemalże podzieliła Polskę na pół...

Kiedy Robert postanowił zmienić swój kolor włosów i przefarbował się na blond, jedni pokochali go w nowej odsłonie, a inni wręcz przeciwnie. Tym razem na szczęście swoją bujną czuprynę ‘Lewy’ zostawił w spokoju, ale na najnowszym zdjęciu widać kilkudniowy zarost na twarzy piłkarza!

Reklama

Robert jest fanem gładkiej, ogolonej twarzy i chyba pierwszy raz możemy zobaczyć go z brodą. Fanom nie do końca spodobała się ta zmiana. Zaczęli się zastanawiać, czy zmiana wyglądu jest spowodowana zakończeniem współpracy z firmą produkującą golarki, które Robert do niedawana jeszcze reklamował.

Inni wytknęli mu też... braki w zaroście, co faktycznie nie wygląda estetycznie. Ciekawe, czy Robert zdecyduje się zapuścić dłuższą brodę, czy niedługo wróci do swojej gładkiej twarzy?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje