Reklama
Reklama

Robert i Patrycja Stockinger pochwalili się córeczką! Urocza!

Kilka dni temu, pod koniec października Robert Stockinger (28 l.) i jego żona Patrycja zostali dumnymi rodzicami. Para dziennikarzy postanowiła pochwalić się maluszkiem w mediach społecznościowych!

Już we wrześniu dziennikarz TVN ogłosił, że zostanie tatą. Zrobił to podczas meczu charytatywnego, naśladując "cieszynkę" jaką wykonał Robert Lewandowski (29 l.) ogłaszając, że wraz z Anią (29 l.) spodziewają się dziecka.

Pod koniec października było już wiadome, że córka dziennikarskiej pary przyszła na świat, a tym samym Tomasz Stockinger (62 l.) został dumnym dziadkiem. 

Padły wówczas także wzruszające słowa w udzielanym przez Stockingerów wywiadzie dla gazety "Fakt".

"Córka ważyła 3 kilogramy, czuje się bardzo dobrze, dostała 10 punktów w skali Apgar. Dziadek przywitał się z nią i tulił po raz pierwszy już w szpitalu" - mówił świeżo upieczony ojciec.

Reklama

Kiedy emocje już trochę opadły, zarówno dziennikarka TVN24BiS, jak i gwiazdor TVN pokazali zdjęcia swojej pociechy, w odróżnieniu od innych celebrytów nie zasłaniając przy tym twarzy dziecka. Nie da się ukryć, że maleństwo jest urocze.

Tata zabrał już Oliwię na pierwszy spacer, a Patrycja dodała wzruszający wpis pod opublikowanym zdjęciem: "Nie sądziłam ze można kogoś tak szaleńczo kochać! Przedstawiam wam Oliwie". 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Stockinger
Reklama
Reklama
Reklama