Reklama
Reklama

Robert Górski zamieścił mocny wpis o głośnej imprezie u Mazurka. Kukiz zapewnia, że go nie było...

Nie milkną echa 50-tych urodzin Roberta Mazurka. Dziennikarz urządził huczną imprezę, na którą zaprosił m.in. znanych polskich polityków. I zrobiła się niezła afera. W końcu dziennikarz postanowił się wytłumaczyć. Na wyjaśnienie zdecydował się też Robert Górski, który po publikacji fotek z imprezy mierzył się z negatywnymi komentarzami. A to nie koniec! Teraz głos zabrał także Paweł Kukiz, który mówi... dlaczego nie przyszedł na urodziny Mazurka.

17 września wieczorem dziennikarz Robert Mazurek zorganizował imprezę urodzinową, na którą zaprosił m.in. znanych polskich polityków, gwiazdy i redaktorów. Wśród gości był także Robert Górski (sprawdź!), lider Kabaretu Moralnego Niepokoju i twórca popularnego internetowego serialu emitowanego w latach 2017-2019 "Ucho Prezesa".

Jego obecność wśród polityków, zwłaszcza związanych z Prawem i Sprawiedliwością, wywołała w sieci spore kontrowersje. Sprawa była na tyle głośna, że w końcu sam zainteresowany postanowił się do niej odnieść. Na swoim profilu na Instagramie Robert Górski opublikował coś w rodzaju oświadczenia.

Reklama

W dalszej części satyryk tłumaczył się ze swojej rozmowy z jednym z polityków partii rządzącej, jaką odbył podczas urodzin Mazurka. Okazuje się, że tematem konwersacji był najnowszy program Górskiego.

Cały wpis do przeczytania poniżej:

Robert Mazurek komentuje aferę wokół jego imprezy urodzinowej

Głos zabrał także organizator imprezy. Robert Mazurek w rozmowie w Kanale Sportowym tłumaczył, dlaczego hucznie świętował urodziny w towarzystwie m.in. polityków. Niektórym nie spodobało się, że podczas swojej pracy dziennikarz często ich "grilluje" i nie boi się zadawać trudnych pytań, a prywatnie z nimi baluje.

Przyznał, że nie spodziewał się obecności paparazzi oraz że wielkim zaskoczeniem była publikacja zdjęć z imprezy. I zapewnił, że zaprosił polityków nie tylko z jednej czy dwóch opcji politycznych.

Urodziny Roberta Mazurka. Kto przyszedł? Czemu nie było Kukiza?

Na 50-tych urodzinach Mazurka bawili się m.in. znani polscy politycy. Natomiast zabrakło Pawła Kukiza, mimo że początkowo w sieci plotkowano o jego obecności na głośnej "imprezie Mazurka". W rzeczywistości Kukiz zaproszenie dostał, lecz z niego nie skorzystał. Ruszyła lawina spekulacji nad powodami takiej decyzji. 

Niektórzy upatrywali ich w niedawnym spięciu Kukiza i Mazurka na antenie RMF FM. Natomiast sam polityk stanowczo dementuje.

Panowie znają się zresztą od wielu lat.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

IZABELLA KRZAN KUSI NA PLAŻY W BIAŁEJ KOSZULI 

ADAM MAŁYSZ WSPIERA ŻONĘ PO ODPADNIĘCIU Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI": DLA MNIE JEST ONA ZWYCIĘŻCZYNIĄ

ADRIAN ZANDBERG O IMPREZIE MAZURKA: Z PiS MOŻNA ROZMAWIAĆ, ALE NAD WÓDECZKĄ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Górski | Robert Mazurek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy