Reklama
Reklama

Rihanna jest już żoną? Zaskakujące słowa ukochanego artystki

Rihanna i A$AP Rocky od kilku lat tworzą udany związek. W ubiegłym roku powitali na świecie swojego syna, a już niebawem artystka urodzi kolejną pociechę. 35-latka ciążowymi krągłościami ochoczo chwali się na branżowych imprezach, a ostatnio publika przeżyła szok, gdy raper nazwał ją żoną! Czyżby pobrali się w tajemnicy?

Rihanna i A$AP Rocky: historia miłości

Rihanna sławę zyskała, gdy była jeszcze nastolatką. Międzynarodowa rozpoznawalność miała ogromny wpływ na jej życie osobiste. Pierwszą wielką i ochoczo komentowaną miłością artystki był Chris Brown. Z czasem okazało się, że gwiazda jest ofiarą przemocy, a media obiegły jej zdjęcia z obdukcji.

Następnie piosenkarka związała się z Mattem Kempem - gwiazdą baseballu, kanadyjskim raperem Drakiem, saudyjskim biznesmenem Hassanem Jameelem.

Reklama

Ostatecznie szczęście znalazła u boku Rakima Mayersa, znanego jako A$AP Rocky. Już od 2020 roku plotkowano, że łączy ich coś więcej, a rok później po raz pierwszy pojawili się na czerwonym dywanie jako para.

W maju 2022 roku para została rodzicami, a już niebawem na świecie powitają drugie dziecko.

Do tej pory nic nie wskazywało na to, że artyści planują zalegalizować swój związek. Jednak niedawne słowa rapera zaszokowały publikę!

Rihanna jest już żoną? Zaskakujące słowa ukochanego artystki

Kilka dni temu muzyk występował na koncercie, a Rihanna postanowiła mu zrobić niespodziankę i pojawiła się na wydarzeniu. Barbadoska jak zawsze wyeksponowała swój ciążowy brzuch i olśniła publikę. Pod wrażeniem był również A$AP Rocky, który był pod wrażeniem ukochanej. W pewnym momencie zadedykował jej piosenkę i nazwał ją... ŻONĄ!

"Chciałbym zadedykować tę piosenkę mojej pięknej żonie" -powiedział ze sceny.

Ta wiadomość zelektryzowała zgromadzonych. Słuchacze zastanawiają się, czy zakochani faktycznie wzięli cichy ślub, a może raper w taki sposób zwraca się do 35-latki?

Przeczytajcie również:

Kreatywność tych gwiazd nie zna granic. Rozgogolona Rihanna, rajski ptak Leto i złota Beyoncé

Rihanna i ASAP Rocky w szczególny sposób obchodzili pierwsze urodziny synka. Niedługo dołączy do nich druga pociecha

Rihanna i ASAP Rocky długo trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw!  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy