Reklama
Reklama

Rihanna i ASAP Rocky w szczególny sposób obchodzili pierwsze urodziny synka. Niedługo dołączy do nich druga pociecha

Rihanna (35 l.) nie może nacieszyć się swoją długo wyczekiwaną pociechą. To ogromna radość dla niej i partnera, ASAP Rocky'ego (34 l.). Para świętowała właśnie pierwsze urodziny synka. To ostatnie, które spędzają w takim gronie - niedługo przyjdzie na świat druga pociecha znanej wokalistki.

Rihanna pochwaliła się zdjęciem synka - skończył rok

Rihanna pochwaliła się zdjęciem z urodzin synka, który przyszedł na świat 13 maja 2022 roku. ASAP Rocky i wokalistka nie mogą nacieszyć się szczęściem, które ich spotkało. Ten dzień wyjątkowy jest z jeszcze jednego powodu - kolejne urodziny RZA Athelston Mayers (bo tak nazywa się pociecha muzyków) będzie obchodzić w towarzystwie rodzeństwa.

"To jest według mnie rodzina królewska" - podkreśliła jedna z fanek, nie kryjąc zachwytu pięknymi fotografiami.

Reklama

"Nigdy nie widziałem tak szczęśliwego dziecka". "To dziecko wygląda, jakby nigdy nie płakało" - napisali inni obserwatorzy.

Miłe słowa na pewno uszczęśliwiły wokalistkę, o której przez wiele lat plotkowano, że nie ma zamiaru się ustatkować i założyć rodziny. Jak widać, przy odpowiednim partnerze Rihanna rozkwitła i dała nadzieję innym, którzy wątpią, czy kiedykolwiek uda im się spełnić marzenia o własnym, rodzinnym gniazdku.

Rihanna ogłosiła ciążę podczas Super Bowl 2023

Rihanna niespodziewanie zaskoczyła fanów informacją o ciąży. W trakcie występu Super Bowl 2023 pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Zgromadzeni nie mogli uwierzyć, że tak szybko po urodzeniu pierwszego synka zdecydowała się na ponowne macierzyństwo

Ponadto o Rihannie było w tym czasie głośno z wielu powodów. Fani sądzili, że po premierze singla "Lift me up", promującego film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" wokalistka wróci do koncertów i nagrywania płyty.

Niestety, według aktualnych plotek jedno małe dziecko w domu i drugie w drodze sprawiają, że Rihanna długo jeszcze nie wyjdzie na scenę, by pochwalić się nowym materiałem.

Rihanna nie ma czasu na tworzenie, ale dalej zachwyca obserwatorów

Nie oznacza to, że przez ten czas odpuści rozpieszczanie fanów. Wręcz przeciwnie - okładka Vogue, na której wokalistka pokazała się z synkiem i partnerem, stała się jedną z ulubionych fotografii fanów. Widać na niej dumę wokalistki, kobiecą siłę i niezwykłą energię, kojarzoną z Rihanną od lat.

Ostatnio Rihanna została przyłapana w sklepie na oglądaniu pastelowo-różowych kompletów dla niemowląt. Niektórzy uważają, że to jasny sygnał - drugie dziecko znanej wokalistki będzie dziewczynką.

Może już niedługo dowiemy się, jaka jest prawda. Na razie Rihanna chroni swoją prywatność, udostępniając do wiadomości publicznej tylko to, co uzna za słuszne.

Czytaj też:

Najlepsze ciążowe stylizacje gwiazd w 2022 roku. Odsłonięte brzuchy podbiły czerwone dywany

Rihanna dalej szaleje! Najpierw ciążowy brzuszek, a teraz odważna sesja z mężem i maleństwem

Anglia. 99-latka spełniła swoje marzenie. Cyrkowcy rzucali w nią nożamipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | ASAP Rocky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy