Reklama
Reklama

Ricky Martin oczyszczony z zarzutów. 21-letni siostrzeniec wycofał oskarżenia o kazirodztwo!

Ricky Martin (50 l.) pozostawał na językach po tym, jak siostrzeniec oskarżył go o kazirodztwo. Za przestępstwo groziło mu nawet do 50 lat pozbawienia wolności. Fani wokalisty drżeli ze strachu o swojego idola, a ten zapewniał, że to zwykłe pomówienia… i miał rację. Oskarżyciel wycofał zarzuty!

Ricky Martin mógł trafić do więzienia na 50 lat!

Na początku miesiąca znany piosenkarz Ricky Martin otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do osoby oskarżającej go o przemoc domową. Wówczas nie było jeszcze wiadomo, kogo miał skrzywdzić piosenkarz znany z megahitu "Livin’ La Vida Loca" (posłuchaj!).  Świat wstrzymał oddech, gdy okazało się, że Martin odpowie również za kazirodztwo. Za tego rodzaju przestępstwo grozi nawet do 50 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Opinia publiczna pozostała w szoku, gdy ujawniono, że za oskarżeniami stoi 21-letni siostrzeniec wokalisty.

Już wtedy twierdzono jednak, że zarzuty są bezpodstawne, a oskarżyciel boryka się z poważnymi problemami psychicznymi, które zaburzają jego percepcję.

Mężczyzna nie ukrywał, że czeka na moment, w którym Sanchez wycofa swoje zarzuty wobec wuja.

Oskarżyciel Ricky’ego Martina wycofał zarzuty

Okazuje się, że słowa prawnika się sprawdziły. 21-latek zdecydował się zamknąć sprawę na długo przed tym, zanim naprawdę się zaczęła. Prawnicy oskarżyciela wydali oficjalne oświadczenie.

Zauważyli również, że nikt z zewnątrz nie miał wpływu na decyzję Dennisa.

Ostatecznie, zespół adwokatów życzył siostrzeńcowi Martina spokoju, ciesząc się, że sprawę udało się rozstrzygnąć tak szybko.

Ricky Martin wydał oświadczenie

Ricky Martin może czuć się bezpiecznie. Wokalista odniósł się do sprawy, publikując w sieci wspomniane oświadczenie, które skomentował słowami "prawda zwycięża". Udzielił również krótkiej wypowiedzi jednemu z zagranicznych tabloidów. Nie chowa urazy do siostrzeńca, wciąż dobrze mu życzy.

Artysta przyznał również, że nie może się doczekać, aż wróci do normalnego życia - na scenę i przed kamery, by mógł robić to, co umie najlepiej.

Zobacz też:

Ricky Martin oświadczył się ukochanemu!

Ricky Martin i jego mąż w końcu pokazali córkę. Urocze zdjęcie

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa w Tanzanii. Nie obyło się bez słów krytyki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ricky Martin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy