Reklama

Reklama

Reklama

Richardson staje na głowie, by schudnąć. Jej sposób na dietę? "Żryj połowę"

Monika Richardson (49 l.) niedługo będzie obchodzić swoje 50. urodziny. Kobieta postanowiła zacząć bardziej dbać o to co je i przykłada wagę do swoich posiłków. Prezenterka dosłownie stanęła na głowie, aby zrzucić zbędne kilogramy. W sieci zdradziła przepis na skuteczną dietę!

Ostatnio modne jest bycie na diecie, a celebrytki robią wszystko, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę na lato. O swoich zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami na bieżąco relacjonowała Agata Rubik, która schudła już 8 kilogramów, a teraz na zdrowy tryb życia postawiła Monika Richardson

Reklama

Dziennikarka znana jest ze swojej wylewności w mediach, także chyba nikogo nie dziwi, że i na temat diety postanowiła rozprawić się za pośrednictwem internetu. 

Nie da się ukryć, że 49-latka rozkwitła przy nowym partnerze, a na dodatek postanowiła zadbać o swój wygląd, zdrowie i samopoczucie. Monika aż stanęła na głowie, aby osiągnąć zamierzony efekt!

Monika Richardson na diecie. Ile już schudła?

Monika Richardson wie co robić, aby media o niej pisały. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym pokusiła się o kilka uszczypliwości w stronę byłego męża. Teraz zaczęła stosować dietę i rozpoczęła treningi. 

O swojej metamorfozie poinformowała w sieci. Richardson zdradziła, że schudła już 3 kilogramy, a dzięki temu lepiej się czuje, jest wypoczęta i ma miarowe bicie serca. 

Kobieta nie owija w bawełnę i wprost przyznał, że zaczęła "żreć połowę", stąd spadek masy ciała.

Publikację opatrzyła wymownym zdjęciem, które pochodzi z treningu jogi i ukazuje celebrytkę, gdy ta staje na głowie. 

Monika Richardson: wiek, mężowie, kariera

Monika Richardson urodziła się 25 kwietnia 1972 roku we Wrocławiu. Jest córką architekta Jerzego Pietkiewicza i dziennikarki Barbary Trzeciak-Pietkiewicz, a jej bratem ciotecznym jest Piotr Kraśko. 

W 1995 roku rozpoczęła pracę w TVP2, w której była prowadzącą, autorką i współautorką programów. Największą sławę i rozpoznawalność zyskała dzięki show "Europa da się lubić", który premierę miał w Polsce w 2003 roku. 

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. Od 1995 do 2000 roku była żoną Willa Richardsona, a w sierpniu 2001 roku poślubiła Szkota Jamiego Malcolma. Z drugiego małżeństwa ma dwoje dzieci, Tomasza i Zofię. Para rozwiodła się w 2012 roku. W 2014 roku wyszła za aktora Zbigniewa Zamachowskiego i po ślubie przyjęła nazwisko męża. W marcu 2021 roku związek pary przeszedł już do historii, a Monika powróciła do używania nazwiska swojego pierwszego małżonka. 

Zobaczcie również:

Ewa Farna zlinczowana za współpracę ze znaną marką. "Masz krew na rękach"

Antoni Królikowski choruje od lat. Osoba ze szpitala ujawnia: "Nie było mu do śmiechu"

Celebrytka przechadza się po ogrodzie w samej bieliźnie. Te zdjęcia podnoszą puls!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy