Reklama
Reklama

Richard Gere z młodą partnerką na ściance. Mogłaby być jego córką!

Richard Gere pojawił się z ukochaną na gali Starlite Porcelanosa w Marbelli. Partnerów dzieli ponad 30 lat różnicy wieku! Wygląda na to, że aktor przeżywa u boku Hiszpanki swoją drugą młodość...

Richard Gere romantycznie pozował z żoną na ściance na gali Starlite Porcelanosa w Marbelli. On miał na sobie elegancki smoking, a ona kanarkową suknię na ramiączkach, a do tego błyszczącą torebkę. Nie można było oderwać od nich wzroku!

Zakochani nie szczędzili sobie czułości na oczach fotoreporterów. Nie wszyscy wiedzą jednak, że dzieli ich ponad 30 lat!

Richard Gere i Alejandra Silva zachwycili na gali. Dzieli ich ponad 30 lat

Ukochana Gere'a to 39-letnia Hiszpanka, Alejandra Silva. Jest córką byłego prezesa klubu piłkarskiego Real Madryt. Para pobrała się w 2008 roku i doczekała się dwójki dzieci.

Reklama

Aktor miał już wówczas za sobą dwa małżeństwa - z supermodelką Cindy Crawford oraz Carey Lowell, z którą spędził kilkanaście lat swojego życia. Można powiedzieć, że teraz przeżywa swoją drugą młodość.

Alejandra, w przeciwieństwie do swojego męża, chętnie dzieli się detalami z życia prywatnego na swoim Instagramie. Można dowiedzieć się stamtąd, że ukochany pisze dla niej piosenki...

Prawdziwy romantyk! Pasują do siebie?

Zobacz też:

Nieoczekiwany zwrot w sprawie Opozdy i Królikowskiego! Aktor ujawnia, czego domaga się w pozwie rozwodowym

Marcin Prokop miażdzy podręcznik Roszkowskiego. Wytyka profesorowi błędy

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Richard Gere
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy