Reklama

Reklama

Reklama

Resich-Modlińska straciła pracę!

Alicja Resich-Modlińska (59 l.) nie jest już szefową redakcji "Pytania na śniadanie".

Dziennikarka, której popularność przyniósł nadawany w latach 90. "Wieczór z Alicją" (jeden z pierwszych programów typu talk-show), pracę w mediach rozpoczęła od przygotowywania audycji w radiowej Trójce. Prowadziła tam m.in. z Wojciechem Mannem "Wywiady spod estrady", była także związana z trójkowym programem "Nie tylko dla orłów".

Współpracowała z wieloma pismami, głównie dla kobiet. Od kilku lat szefuje redakcji "Pytania na śniadanie" TVP2.

Niestety - jak donosi "Super Express" - jej przygoda z porannym programem zakończyła się. Powód? Telewizja publiczna szuka oszczędności. Jak zdradza informator tabloidu, dziennikarka "zwolniona została błyskawicznie". Nieoficjalnie mówi się, że powodem była zbyt niska oglądalność porannego pasma. Co teraz z "Pnś"?

Reklama

Cały zespół podlegać będzie redakcji zajmującej się projektami artystycznymi, którymi kieruje Marzena Podgórska. Resich-Modlińska prawdopodobnie zatrudniona zostanie na innym stanowisku. Jakim? Tego na razie nie wiadomo...

Nie jest tajemnicą, że na Woronicza nie ceni się doświadczenia. Katarzyna Dowbor, była prezenterka, w jednym z wywiadów stwierdziła, że w TVP uważa się wręcz, iż kobieta po pięćdziesiątce powinna być usunięta z wizji.
"Na dzień dzisiejszy szanuje się tylko bardzo młode buzie, nie to, co ktoś potrafi. A ja jestem zwolenniczką teorii, że dla każdego jest miejsce. Wiadomo, że nie będę prowadzić audycji młodzieżowych, bo po prostu jestem na innym etapie życia".

Przypomnijmy, że Resich-Modlińska jest dwukrotną mężatką - jej pierwszym mężem był Stanisław Modliński, z którym ma córkę Kasię i syna Rafała. Drugim - od 2007 r. Krzysztof Jordan.pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Resich-Modlińska | "Pytanie na śniadanie"

Reklama

Reklama

Reklama