Reklama
Reklama

Reprezentant Polski w piłce nożnej podrywał Wieniawę. Teraz tak się tłumaczy!

Tymoteusz Puchacz (23 l.) reprezentuje Polskę w piłce nożnej. Sportowiec jakiś czas temu nieudolnie podrywał Julię Wieniawę (23 l.), a teraz znów powrócił do tego tematu. Mężczyzna postanowił się wytłumaczyć z zalotów i wyznał parę słów na temat talentu Julki.

Julia Wieniawa (posłuchaj) na brak absztyfikantów nie może narzekać. Celebrytka swego czasu spotykała się z Antkiem Królikowskim, Baronem, a teraz związana jest z kolegą po fachu, Nikodemem Rozbickim.

Reklama

Jak się okazało, do młodziutkiej gwiazdki wzdycha także reprezentant Polski w piłce nożnej, Tymoteusz Puchacz. Sportowiec już jakiś czas temu próbował poderwać 23-latkę i na Instagramie wysyłał do niej wiadomości.

Teraz przypomniał o sprawie i tłumaczył swoje zachowanie!

Tymoteusz Puchacz podrywał Julię Wieniawę. Tak się teraz tłumaczy!

Tymoteusz Puchacz w ramach projektu #Hot16Challenge nagrał zwrotkę, w której zwrócił się do Wieniawy i nominował ją do dalszej zabawy w rapowanie. Fani w jego zachowaniu dopatrywali się zalotów, a sportowiec głos w tej sprawie zabrał, gdy gościł w programie "Hejt Park".

Michał Pol, jeden z prowadzących, zapytał 23-latka, co go łączy ze sławną celebrytką, a piłkarz wymijająco odpowiedział, iż "jest fanem i śledzi jej karierę".

Fani prześmiewczo podeszli do całej sprawy i nadal pytali Puchacza o to, czy udało mu się nawiązać kontakt z aktorką. Ostatnio ten temat znów pojawił się w show "Po gwizdku". Dociekliwi internauci dopytywali Tymoteusza o "podrywanie Wieniawy".

Reprezentant nie ukrywał, iż miał nadzieję, że publika zapomniała już o jego występku.

W dalszej części rozmowy sportowiec zapewnił, że jego zaloty względem Julki były tylko i wyłącznie "wyrazem podziwu dla jej talentu". Puchacz dodał, że jest fanem celebrytki i słucha jej kawałków.

Przypomnijmy, że to nie jedyna próba zaczepki gwiazdki. W 2020 roku Tymoteusz komentował zdjęcia Wieniawy. Podczas gdy 23-latka szalała w górach, piłkarz pisał do niej: "Uwielbiam góry, pozdrawiam".

To zajście piłkarz również skomentował.

Niestety Julia nie była zainteresowana poznaniem go, wręcz przeciwnie, miała dość całego medialnego zamieszania i mówiła: "Dajcie już z tym spokój... Ile można?!".

Ładna byłaby z nich para?

Julia Wieniawa: Instagram, wiek, kariera

Julia Wieniawa-Narkiewicz urodziła się w grudniu 1998 roku w Warszawie. Sławę zyskała za sprawą roli Pauli w serialu "Rodzinka.pl". Pracowita celebrytka nie poprzestała na aktorstwie, zajęła się również muzyką i nagrała kilka piosenek (posłuchaj). 

Julka na brak zajęć nie może narzekać i ciągle bierze udział w nowych przedsięwzięciach. 

Była finalistką jedenastej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jest założycielką marki odzieżowej "Lemiss". Zaliczana jest do grona najpopularniejszych polskich celebrytek na Instagramie.

Zobaczcie również:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za niego 5 milionów euro. "Cena kompletnie z sufitu"

Wiadomo, ile zarabia Michał Żebrowski! TVP nie oszczędza na swojej gwieździe...

“Królowa życia" przerwała milczenie. Fani natychmiast zareagowali

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tymoteusz Puchacz | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy