Reklama
Reklama

Rafał Zawierucha zaprosił na swoje wesele tłum gwiazd. Panna młoda miała dwie suknie

Rafał Zawierucha (36 l.) poinformował niedawno w swoich mediach społecznościowych, że w końcu się ustatkował. Popularny aktor w miniony weekend zmienił stan cywilny. Z tej okazji wyprawił wesele godne hollywoodzkiej gwiazdy. Na imprezie pojawił się tłum gwiazd, a jego wybranka miała aż dwie suknie.

Rafał Zawierucha pierwszy raz ukochaną pochwalił się podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To właśnie tam para została uwieczniona na zdjęciach paparazzi. Aż trudno uwierzyć w to, że w tak krótkim czasie od wykonania tych fotek, oboje znaleźli się na ślubnym kobiercu.

Rafał Zawierucha wyprawił wesele godne zagranicznej gwiazdy

Rafał Zawierucha ożenił się z Beatą Wiśnicką. Wybranka aktora na ślubie i weselu wyglądała przepięknie. Kobieta postanowiła tego dnia na dwie suknie. Pierwsza kreacja utrzymana była w minimalistycznym stylu. Nie było na niej praktycznie żadnych zdobień czy przesadzonych falban.

Reklama

Druga kreacja Wiśnickiej była znacznie krótsza niż pierwsza. Biała mini pięknie podkreślała długie nogi żony Zawieruchy.

Na wesele Rafał Zawierucha zaprosił również tłum gwiazd. Na imprezie pojawił się Krzysztof Ibisz, Krzysztof Gojdź, Olga Bołądź, Monika Zochowska czy Cezary Pazura z żoną.

Rafał Zawierucha - kariera i życie prywatne

Rafał Zawierucha urodził się 12 października 1986 roku w Krakowie. W 2012 roku ukończył studia aktorskie na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Występował w teatrach warszawskich: Współczesnym, Och-Teatrze, IMKA i Capitol, a także Teatrze Telewizji.

Prowadził telewizyjny cykl Canal+ Discovery Polska filmowa. Zagrał między innymi w filmach: "Jack Strong", "Bogowie", "Wkręceni", "Obywatel" i "Miasto 44". Znany jest również z serialu Przepis na życie czy Siła wyższa. W 2012 roku za rolę w filmie "Księstwo" Andrzeja Barańskiego otrzymał nominację do Złotej Kaczki dla najlepszego aktora. Na łamach "Filmu" tak pisał wtedy o nim krytyk Łukasz Maciejewski: "Ma w sobie jasność, wdzięk i entuzjazm wiecznego dziecka. Sympatia od pierwszego wejrzenia".

W filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" zagrał postać Romana Polańskiego.

Prowadzi programy: "Europa filmowa" i "Polska filmowa" na antenie TVN Fabuła.

22 października 2022 roku Rafał Zawierucha wziął ślub z Beatą Wiśnicką.

Zobacz też:

Gwiazdy zjeżdżają na festiwal do Gdyni. Zrobiło się światowo


Edyta Pazura w centrum afery po ślubie Rafała Zawieruchy. Poszło o ubiór

Premiera "Miłość na pierwszą stronę" pełna gwiazd. Bołądź i Kurdej-Szatan w oryginalnych kreacjach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Zawierucha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy