Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rafał Mroczek też zostanie ojcem

Od 16 lat Rafał Mroczek (33 l.) gra w "M jak miłość" z bratem Marcinem. Ten właśnie został ojcem Ignasia. A ponieważ bracia zawsze wszystko robili razem, ojcem wkrótce zostanie też Rafał. Na razie tylko chrzestnym...

Znajomi popularnych bliźniaków twierdzą, że Rafał zazdrości Marcinowi życiowej stabilizacji i także chciałby założyć już rodzinę. Od dłuższego czasu ma przecież u swego boku śliczną kandydatkę na żonę, 24-letnią Joannę.

Reklama

Aktor stara się jednak nie afiszować ze swoją miłością. Dlaczego? Dopóki bracia mieszkali razem w swym pierwszym mieszkaniu, wiedli studenckie życie. Gdy dziewczyny u ich boków się zmieniały, długo nie rozpaczali. Myśleli o tym, żeby się wyszaleć, odłożyć nieco grosza na przyszłość, a dopiero potem szukać kandydatek na żony.

Kiedy Marcin spotkał Marlenę Muranowicz (27 l.), nie miał wątpliwości, że to kobieta na całe życie. Docierali się jednak przez 5 lat, zanim zdecydowali o ślubie.

Marcin niechętnie pokazywał ukochaną na salonach, być może po przykrych doświadczeniach z Agnieszką Popielewicz (30 l.), którą mocno promował.

Kiedy tylko stała się popularna, zostawiła go. Nowa narzeczona miała pretensje, że trzyma ją w ukryciu, przez co nawet się rozstali. Na szczęście na krótko.

Dziś Marlena radzi sobie w interesach, prowadzi doskonale prosperującą agencję hostess. Niedawno bracia sprzedali wspólne mieszkanie w Warszawie - Marcin wybudował wygodny dom na strzeżonym osiedlu, a Rafał kupił apartament.

Czytaj dalej na następnej stronie...

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje