Reklama
Reklama

Radosne wieści z domu Anity Werner i ukochanego. Spływają gratulacje z całej Polski

Anita Werner nie posiada się ze szczęścia. Gwiazda "Faktów" TVN przekazała właśnie swoim fanom wspaniałą wiadomość. Jak przyznała, dawno nie była tak wzruszona w swoim życiu. Pod postem od razu zaroiło się od gratulacji od ludzie z całej Polski...

Anita Werner od lat związana jest ze stacją TVN, gdzie prowadzi główne wydania "Faktów". Swoją karierę zaczynała jednak od modelingu i aktorstwa, więc takiej kariery wówczas chyba nikt jej nie wróżył. 

Anita Werner od "Zostać miss" do "Faktów" TVN

A jednak po roli w "Zostać miss" i kilku innych epizodach Anita zaczęła próbować swych sił w dziennikarstwie. Nienaganny wygląd i prezencja z pewnością nie były bez znaczenia dla pracy przed kamerą. 

Anita znana jest także z tego, że od lat opowiadania w mediach o swoim życiu prywatnym. Od pewnego czasu układa sobie życie u boku Michała Kołodziejczaka, z którym nie tylko tworzy związek, ale i pracuje. Para napisała bowiem wspólną książę o futbolu. 

Reklama

Anita Werner przekazała wspaniałą wiadomość

Ostatnio w życiu Anity doszło do jeszcze jednej przyjemnej sytuacji. Dziennikarka podzieliła się właśnie radosną wiadomością ze swoimi  fanami na Instagramie. 

Została bowiem wyjątkowo wyróżniona przez swoje rodzinne miasto! 

"Dziś dostałam medal! Wyjątkowy i bardzo dla mnie ważny. Moje rodzinne miasto - Łódź - obdarowało mnie nim z okazji 600-lecia Łodzi! Mieszkańcy Łodzi, bardzo Wam dziękuję za wytypowanie mnie do tego wyróżnienia, dziękuję też Kapitule, która moją kandydaturę zatwierdziła. Jestem zaszczycona. Również tak fantastycznym gronem pozostałych obdarowanych. Przeżyłam dziś w Łodzi mnóstwo pięknych chwil. Wzruszenie. Dziękuję" - napisała Anita. 

Na zdjęciach, które zamieściła na Instagramie, wystrojona prezenterka pozuje z medalem, a także swoim ukochanym, który był z nią odebrać tę szczególną nagrodę.

Pod postem gwiazdy zaroiło się od gratulacji z całej Polski:

"Łódź jest z Pani bardzo dumna. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję",  "Gratulacje", "Pani Anito jest Pani jedna z najlepszych wizytówek Łodzi, tak trzymać", "Łodzianie mogą być z pani dumni. Nie mówiąc o panu Michale. Gratulacje!" - pisali internauci. 

Zobacz też:

RADOSNE WIEŚCI z domu KURZAJEWSKIEGO i CICHOPEK! Spływają gratulacje

Anita Werner obchodzi święta w październiku. Nie mogła się doczekać?

Anita Werner ujawnia wstrząsające kulisy pracy w TVN. Okrutnie ją potraktowali 

Anita Werner cała we łzach. Podzieliła się swoim szczęściem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama