Reklama

Reklama

Reklama

Quebonafide i Natalia Szroeder zaręczyli się? Raper wygadał się na koncercie!

Quebonafide i Natalia Szroeder zaręczyli się? Wokalistka tłumaczyła, że wiąże się tylko na całe życie i marzy o założeniu rodziny, ale na razie chce jeszcze realizować się zawodowo. Para zaskoczyła jednak fanów podczas ostatniego koncertu. Po słowach rapera publiczność po prostu oszalała!

Mimo że Natalia Szroeder i Quebonafide są już razem od kilku lat to rzadko mówią publicznie o swoim życiu prywatnym. Z reguły unikają też blasku fleszy, a sporadyczne zdjęcia pary pojawiają się wyłącznie na Instagramie wokalistki. 

Piosenkarka dopiero od niedawna zaczęła wypowiadać się o raperze jako o swoim oficjalnym partnerze. Fani podejrzewają też, że to o nim napisała swój utwór "Pestki" (sprawdź!). Natalia wielokrotnie podkreślała, że chociaż jej chłopak kreuje się na "bad boya" to w środku jest ciepłym i wrażliwym człowiekiem. 

Reklama

Quebonafide i Natalia Szroeder zaręczyli się?

Na ostatniej płycie Quebo sporo kawałków poświęcił właśnie swojej ukochanej. Wszyscy zastanawiali się, czy już oświadczył się swojej muzie... 

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski w kwietniu 2020 roku Szroeder została zapytana o to, czy Quebo to ten "na całe życie".

Przyznała też, że marzy o założeniu rodziny w przyszłości, ale na razie chciałaby jeszcze spełniać się zawodowo. 

"Mam super narzeczoną"

Kuba Grabowski ogłosił, że PSYCHO RELATIONS będzie jego ostatnią trasą koncertową pod dotychczasowym pseudonimem. Raper równoległe realizuje też drugie tournée pod szyldem "Jakub On Stage", grając koncerty w małych miejscowościach. 

Towarzyszy mu grzeczny wizerunek z czasów promocji albumu "Romantic Psycho" oraz... ukochana Natalia. Podczas ostatniego występu Quebo zaskoczył publiczność romantycznym wyznaniem ze sceny.

Po tych słowach tłum dosłownie oszalał, a zawstydzona Szroeder ukryła się za kulisami. Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Iga Lis i Natalia Szroeder szaleją na koncercie Quebo. Szroeder wskoczyła na scenę i tańczyła makarenę!

TVP ujawniła headlinerów festiwalu Opole 2022: Pietrzak, Rosiewicz, Zazula, Ciupaga

Przetakiewicz o momentach biedy. Uratowała ją jedna prosta rzecz!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Quebonafide | Natalia Szroeder

Reklama

Reklama

Reklama