Reklama
Reklama

Przybysz w maseczce tlenowej! Jest chora i przebywa w izolacji

Paulina Przybysz napisała w mediach społecznościowych, że jest chora na COVID-19. Stan wokalistki jest stabilny. Niestety musiała zrezygnować z realizacji zobowiązań zawodowych, ponieważ przebywa w izolacji.

Paulina Przybysz zaraziła się koronawirusem. Z tego powodu, nie mogła pojawić się 18 stycznia na gali rozdania "Paszportów Polityki". Na to wydarzenie środowisko artystyczne czeka z zapartym tchem.

Wokalistka nie mogła wyjść z domu, ponieważ została objęta obowiązkową kwarantanną. Przybysz jednak nie traci poczucia humoru i na Instagramie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami.

Paulina Przybysz zaraziła się koronawirusem

Na Instastory Przybysz pojawił się wpis: "Bardzo chciałam być dziś z chłopakami na scenie ale niestety jestem więźniem izolacji z racji nadmiernej pozytywności w wynikach. Oglądajcie dziś Paszporty Polityki i dbajcie o siebie!".

Wokalistka pokazała się w maseczce tlenowej, ponieważ poddaje się inhalacjom. Wydaje się jednak, że jest w dobrej formie zarówno fizycznej i psychicznej. 

Reklama

Przybysz pokazała też sukienkę, którą szykowała specjalnie na rozdanie "Paszportów Polityki". "W tej kiecce miałam dziś wam śpiewać na paszportach i trochę mi smutno..." - napisała.

***

Zobacz także: 

Księżna Kate zadała szyku w kolczykach za... 40 zł! Trudno było oderwać wzrok!

"Wiadomości" szydzą z wakacji Krystyny Jandy! "Za granicą zdrowego rozsądku"

Kuba Wojewódzki w białych rajstopkach objada się w restauracji

W środę przekroczyliśmy 30 tys. zakażeń. Niepokojące dane!

Minister zdrowia Adam Niedzielski o prognozach pandemii. "Dopiero zaczynamy piątą falę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Przybysz | koronawirus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy