Reklama
Reklama

Przez operacje plastyczne jest nie do poznania. Ta wyglądała przed zabiegami!

Donatella Versace (67 l.) od lat jest współtwórczynią imperium modowego. W jej projektach lubują się gwiazdy, a sama 67-latka stała się celebrytką i medialną osobą. Znana nie tylko z zarządzania marką, ale również ze względu na liczne operacje plastyczne, którymi się poddała. Jak wyglądała przed zabiegami? Możecie się zdziwić!

Donatella Versace urodziła się 2 maja 1955 roku we Włoszech. Jej bratem był Gianni Versace, który stworzył markę modową. Donatella w latach 80. XX wieku rozpoczęła karierę w branży i w firmie projektanta odpowiedzialna była za tworzenie reklam. Przedsiębiorstwo odniosło międzynarodowy sukces, który został zachwiany przez dramat rozegrany w 1997 roku. Nikt nie spodziewał się, że w rodzinie Versace dojdzie do ogromnej tragedii.

Reklama

25 lat temu Gianni został brutalnie zamordowany we własnym domu, a po jego śmierci to Donatella przejęła stery firmy. Dziś jest nie tylko projektantką, ale również wiceprezeską domu mody. Posiada 20% udziałów w firmie, którą stworzył jej brat i należy do najlepiej ubranych kobiet na świecie.

Mało osób jednak pamięta początki 67-latki w show-biznesie. Nie da się ukryć, że kobieta ma słabość do operacji plastycznych i poprawiania wyglądu.

Tak się prezentowała jakiś czas temu. Poznalibyście ją?

Donatella Versace przed operacjami plastycznymi. Nie do poznania!

Dom mody Versace do dziś utożsamiany jest z przepychem, luksusem i splendorem. Na rozwój firmy duży wpływ miała Donatella, a sam Gianni wielokrotnie powtarzał, że jego młodsza siostra to "uosobienie stylu marki".

"Moja siostra jest uosobieniem stylu Versace, który plasuje się gdzieś pomiędzy seksownym glamourem, ekstrawagancją a kiczem" - mówił prekursor.

Do dziś w projektach legendarnego imperium wielbi się wiele osób, a sama 67-latka jest przyjaciółką sław i osobą niezwykle rozpoznawalną. Kobieta rozgłos zyskała za sprawą licznych operacji plastycznych. Oprócz tego projektantka upodobała sobie mocną opaleniznę i często korzystała z solarium, co niestety źle wpłynęło na jej cerę i skórę. Do znaków szczególnych Donatelli należą również długie, rozjaśnione na platynowy blond włosy.

Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się ikona!

Jak oceniacie przemianę Donatelli? Stała się "ofiarą medycyny estetycznej"?

Zobaczcie również:

Dua Lipa w odważnej kreacji. Przeszła totalną metamorfozę! Jak wypadła?

Bella Hadid straciła kontrakty reklamowe i znajomości za wspieranie Palestyny? Modelka komentuje

Donatella Versace w różowej rybiej łusce


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donatella Versace | Versace | Gianni Versace
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy