Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego: Świat zadrży! Wstrząsające, co się stanie!

Krzysztof Jackowski kolejny raz postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami wstrząsającą wizją. Tym razem nie rozprawia o pogodzie na nadchodzące lato, a o bezpieczeństwie na świecie! Sytuacja nie przedstawia się zbyt wesoło.

Krzysztof Jackowski jest z całą pewnością najsłynniejszym jasnowidzem w Polsce. Z powodzeniem prowadzi swój kanał na YouTube, na którym dzieli się ze słuchaczami wstrząsającymi wizjami przyszłości.

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się swoją najnowszą wizją! Wyznał również, że sprawdziły się jego słowa dotyczące Macrona. 

Wspomniał, że jakiś czas temu przewidywał, że prezydent Francji zostanie publicznie upokorzony i to się potwierdziło! Na jednym ze spotkań z obywatelami, polityk został spoliczkowany.

Najnowsza wizja przyszłości jest paraliżująca! Jackowski wyznał, że świat zadrży, a spokój wielu państw zostanie zakłócony.

Reklama

Jasnowidz zdradził również, że w jego wizji wyraźnie widoczny jest podział. W swoim wystąpieniu dywagował, że być może jest to podział dzieci jesienią - gdy część pójdzie do szkoły, a część zostanie w domach. 

W swojej wizji zobaczył również poważne załamania rynków finansowych. To jednak nie koniec, najgorsze ma nadejść latem.

Jackowski zdradził, że czuje, iż spokój w Europie i na świecie się kończy. Co myślicie o jego wizji?pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy