Reklama
Reklama

Prokop nie może znaleźć sobie ubrań! Zdradził najlepszą metodę

Marcin Prokop (44 l.) należy z pewnością do najwyższych osób w całej telewizji. Dziennikarz mierzy bowiem aż 206 centymetrów! Kupowanie ubrań nie należy zatem do najprostszych czynności... ale ma na to swoje sposoby. Jakie?

Marcin Prokop zyskał niemałe grono sympatyków jako prowadzący "Mam talent!" czy prezenter programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". W duecie z Dorotą Wellman szczególnie można było dostrzec wyraźną różnicę wzrostu między prowadzącymi. 

Marcin Prokop nie może znaleźć dla siebie ubrań

Prokop przyznaje, że ze względu na swój wyjątkowy wzrost (dziennikarz mierzy aż 206 centymetrów!) bardzo trudno jest mu znaleźć ubrania w zwykłych sklepach. Problemem są szczególnie zbyt krótkie nogawki w spodniach, albo rękawy marynarek. 

Reklama

Wielu fanów nawet dopytuje go, gdzie się ubiera! Sami chcieliby wiedzieć, gdzie szukać odzieży dla "wyrośniętych" partnerów, dzieci albo... dla samych siebie. W rozmowie z Faktem dziennikarz zdradził swoją metodę.

Znacie kogoś tak bardzo wysokiego?

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan popłakała się podczas wywiadu z Magdą Mołek!

Paulina Młynarska grzmi o "rejestrze ciąż"! Jest przerażona decyzją rządzących

Joanna Koroniewska-Dowbor zdobyła się na szczere wyznanie

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy