Reklama
Reklama

Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie zwycięstwa Viki Gabor! Ma rację?

Wiele osób trzymało kciuki za występ Wiktorii Viki Gabor (12 l.) podczas konkursu Eurowizji Junior 2019. Okazało się, że wśród publiczności był sam premier Mateusz Morawiecki (51 l.), który po zwycięstwie Gabor zabrał głos i skomentował występ młodej artystki. Zgadzacie się z tym, co powiedział?

Występ Viki Gabor podczas Eurowizji Junior 2019 na długo zapadnie w naszej pamięci. Dzięki zwycięstwu piosenkarki Polska przejdzie do historii, gdyż jeszcze żaden inny kraj nie zajął pierwszego miejsca w dziecięcej Eurowizji dwa razy z rzędu. 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Mińsku to Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior. Zaśpiewała wówczas piosenkę "Anyone I Want To Be", która podbiła serca zagranicznych słuchaczy. W jej ślady poszła również Viki Gabor, która dokonała, zdawałoby się, czegoś niemożliwego. 

Reklama

Młoda artystka powtórzyła sukces koleżanki po fachu. Po ogłoszeniu wyników z całej Polski posypały się gratulacje. Jak się okazało, wśród osób zasiadających na widowni był premier Mateusz Morawiecki wraz z dziećmi. Gdy emocje już trochę opadły premier podszedł do Wiktorii i uścisnął jej dłoń, a także pogratulował zwycięstwa. 

Nie mogło się oczywiście odbyć bez zrobienia pamiątkowych zdjęć, które chwile później wylądowały na Facebooku Morawieckiego. 

"Viki Gabor najlepsza w Europie! Wiktoria odniosła zwycięstwo w wielkim stylu na oczach całego świata. Serdeczne gratulacje dla naszej młodej, ale już wielkiej Artystki!" - napisał premier na Facebooku. 

Chwilę później Morawiecki postanowił dodać drugi post poświęcony Wiktorii Gabor, w którym nawiązał również do swoich dzieci.

"To wspaniałe zwycięstwo Viki Gabor przejdzie do historii Junior Eurovision Song Contest, a dla mnie to także świetny czas, który mogłem spędzić z moimi kochanymi Dziećmi. Dawno nie widziałem w ich oczach takiego zachwytu jak podczas energetycznego występu Viki i jej Zespołu" - skomentował Morawiecki.

Czyżby premier przy okazji wygranej Gabor chciał ocieplić swój wizerunek? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Viki Gabor | Mateusz Morawiecki | Eurowizja Junior 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy