Reklama

Reklama

Reklama

Pożar u Grażyny Wolszczak. Co tam się działo?

Grażyna Wolszczak poinformowała fanów o tragicznym zdarzeniu, jakie maiło miejsce w jej domu. Przestrzegła też, by nie bagatelizowali ubezpieczania siebie i majątku: "Dbajcie o siebie!" - napisała

Pożar w domu Grażyny Wolszczak

Grażyna Wolszczak (63 l.) podzieliła się na Instagramie bardzo smutną wiadomością. W budynku, w którym mieszka aktorka wraz z partnerem Cezarym Harasimowiczem wybuchł pożar. Zapaliło się mieszkanie sąsiadki z ósmego piętra. Wezwano straż pożarną, jednak praktycznie niczego nie udało się uratować. Cały dobytek, sprzęt i wyposażenie mieszkania doszczętnie pochłonęły płomienie. Grażyna Wolszczak jest wstrząśnięta. Przestrzega fanów, by nie bagatelizowali ubezpieczania się i swojego majątku.

Reklama

Nic dziwnego, że aktorka pisze o ubezpieczeniu majątku. Nie tak dawno Grażyna Wolszczak urządziła swoje luksusowe mieszkanie. Gwiazda na Instagramie chętnie pokazuje gustonie urządzone wnętrza. Uwagę zwraca stylowa kuchnia, która stanowi tło wielu postów aktorki. W oczy rzuca się również pokaźnych rozmiarów garderoba, w której aktorka dobiera dobiera swoje stylizacje.

Grażyna Wolszczak od wielu lat jest aktywna w show-biznesie. Jest jedną z bardziej popularnych polskich aktorek. Ma na swoim koncie ponad sto ról filmowych, teatralnych i telewizyjnych. Wystąpiła też w "Ja wam pokażę", gdzie wcieliła się w rolę Judyty Kozłowskiej. Fanom małego ekranu znana jest z seriali takich jak "Pierwsza miłość", czy "Na wspólnej". Aktorka wzięła również udział w 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Zobacz też:

Grażyna Wolszczak życzy sto lat... Annie Jantar. Zaskakujący komentarz na profilu Kukulskiej!

Ile zarabia Iga Świątek? Tenisistka była pracowita od dziecka

Agnieszka Radwańska powraca na Wimbledon 2022! Chce powiększyć swój i tak ogromny majątek?

Maja Chwalińska walczyła z depresją. Jej przyjaciel przerwał milczeniepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy