Reklama

Reklama

Reklama

Popielewicz: Ślubu nie będzie

...na okładkach kolorowych magazynów. Była Marcina Mroczka oświadczyła, że nie zamierza dzielić się swoim szczęściem z czytelnikami brukowców.

Agnieszka i jej chłopak, producent Mikołaj Wit, nie pokazują się razem, nie chcą, by prasa interesowała się ich związkiem. Są razem od trzech lat i przygotowują się właśnie do ślubu...

- Aga jest na etapie poszukiwania sukni ślubnej. Czasu zostało niewiele, bo już na początku lata stanie z Mikołajem na ślubnym kobiercu - zdradza "Na żywo" jej dobra znajoma.

Miejsce i szczegóły ceremonii, choć dawno ustalone, owiane są tajemnicą, a dyskretni przyjaciele na życzenie zakochanych nie mają prawa puścić pary z ust.

Sama zainteresowana mówi: - Chcę, by było to nasze prywatne święto. Dołożę wszelkich starań, by nasze ślubne zdjęcia nigdzie nie zostały opublikowane - podkreśla.

Reklama

Tygodnik dowiedział się jednak, że uroczystość odbędzie się na Śląsku, skąd oboje pochodzą.

Powód jej decyzji jest prosty: Agnieszka ma już za sobą wywiad, którego udzieliła z ówczesnym ukochanym Marcinem Mroczkiem. Była romantyczna sesja zdjęciowa, miłosne wyznania i wymowny tytuł artykułu: "Nie rozdzieli nas nikt". Nie minął rok, a para się rozstała. Dziś gwiazdka nie chce popełnić tego błędu.

Jak myślisz, dotrzyma słowa? W tym świecie przecież wszystko jest na sprzedaż...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: ślub | Agnieszka Hyży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy