Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Popek w końcu pokazał swoją partnerkę!

W miniony weekend odbyła się kolejna gala KSW, gdzie doszło do szumnie zapowiadanego pojedynku Mariusza Pudzianowskiego (39 l.) z Popkiem (39 l.). Lider Gangu Albanii przygotowywał się do tej walki od trzech miesięcy, ale w starciu z "Pudzianem" wytrzymał zaledwie 80 sekund. Teraz gwiazdor zamieścił nagranie, w którym wystąpiła także matka jego dziecka...

Walka Popka z Pudzianem okazała się ogromnym wydarzeniem, które do Krakowa przyciągnęło istne tłumy.

Reklama

Wśród osób na trybunach lansowali się m.in. Kuba Wojewódzki z Kammelem i Renulką, Olivier Janiak oraz milionerka Szulim.

Walka Pudziana i Popka zakończyła się po 80 sekundach, dlatego warszawscy celebryci mieli sporo czasu na robienie sobie "słit foci", które masowo zamieszczali na swoich portalach społecznościowych.

Sam Popek po zakończonej walce nagrał w pokoju hotelowym video, w którym zapewnił, że nie czuje się przegranym.

"Jak dla mnie zajebisty start. Wybrałem sobie, jak na debiut, w ch*j dobrego zawodnika. Wolę przegrać z Mariuszem niż wygrać z jakimś ku*wa Najmanem. 

Wielkie całusy dla pani menedżer, która to nagrywa, bo gdyby nie ona, to nie zawalczyłbym z nikim, tylko sam ze sobą przy stole palił kokainę" - oznajmił Popek.

Przy okazji zaprezentował swoją partnerkę i matkę jego córeczki. Musimy przyznać, że spodziewaliśmy się nieco innej kobiety u boku "króla Albanii"!

Jak myślicie, co ona w nim widzi?

Dowiedz się więcej na temat: Popek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje