Reklama
Reklama

Pompony Pomponika: Maserak, Kliment czy Terrazzino? Kto jest rekordzistą "Tańca z Gwiazdami"?

Już 30 sierpnia powraca wasze ulubione taneczne show! Przed nami 25. edycja "Tańca z Gwiazdami", którą będzie można śledzić w poniedziałkowe wieczory. Postanowiliśmy sprawdzić, który tancerz najwięcej razy brał udział w programie! Zaskoczeni?

5. Blanka Winiarska: 11 edycji

Na miejscu piątym znalazła się Blanka Winiarska. Widzowie od razu pokochali jej uśmiech i pogodę ducha. Po 11 edycjach programu odeszła, aby zająć się życiem prywatnym i poświęcić czas własnej szkole tańca.

4. Stefano Terrazzino: 13 edycji

Tego nazwiska chyba nie trzeba przedstawiać... Stefano Terrazzino wziął udział w 13 programach. Aż cztery razy wygrywał finałowe odcinki! - pierwszy raz w parze z Kingą Rusin, drugi raz z Agatą Kuleszą. W Polsacie zdobywał kryształową kulę z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. W tym sezonie zatańczy z Izą Małysz.

Reklama

3. Jan Kliment: 14 edycji

Jan Kliment był jednym z najbardziej zdeterminowanych tancerzy. Jego spokój i opanowanie pozwoliły mu trzykrotnie stanąć na podium i sięgnąć po kryształową kulę. Udało mu się to w parze z Natalią Szroeder, Beatą Tadlą i Joanną Mazur.

2. Magdalena Soszyńska: 16 edycji

Magdalena Soszyńska to kwintesencja kobiecości. Jej wdzięk, uroda, ale przede wszystkich umiejętności, były z podziwem oceniane przez jurorów, którzy niejednokrotnie wystawiali jej najwyższe noty. 

1. Rafał Maserak: 23 edycje

Rafał Maserak nie miał sobie równych w tym pojedynku! 23 edycje trenuje i szkoli kolejne partnerki, z którymi zdobywa podium "Tańca z Gwiazdami". Z Anną Muchą i Julią Kamińską sięgnął po złoto i zabrał do domu kryształową kulę. W tej edycji zobaczymy go u boku Kajry. To właśnie jemu przyznaliśmy nagrodę Pomponika! 

Koniecznie zobaczcie, jak Rafał zareagował, gdy osobiście wręczaliśmy mu POMPONA! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 

***

Wiemy, z kim zatańczy Iza Małysz! To jeden z "weteranów" w "Tańcu z gwiazdami"

[TYLKO U NAS]Oliwia Bieniuk o reakcji na udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Bieniuk, Bomba, Piasek, Janachowska i inni szaleją na planie spotu! Mamy zdjęcia!

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama