Reklama
Reklama

Polski pisarz zarabia miliony. Wyceniono majątek Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz jednym z najchętniej czytanych w Polsce pisarzy. Autor kryminałów ma już ponad 40 tytułów na koncie i z każdym kolejnym rokiem przyspiesza tempo pracy. Okazuje się, że za pomocą pisania dorobił się niemałego majątku. Ile zarabia Remigiusz Mróz?

W styczniu Remigiusz Mróz kończy 35 lat i mimo młodego wieku jego kariera wciąż się rozwija, a pisarz może poszczycić się pokaźnym majątkiem. Autor zadebiutował w 2013 roku, wydał wówczas "Wieżę milczenia". Sukces pierwszej książki nie tylko zachęcił go do kontynuowania pracy, ale również otworzył przed nim nową ścieżkę kariery. 

Remigiusz Mróz maszynką do zarabiania pieniędzy

Od tamtej pory nowe owoce twórczości Mroza wypełniają po brzegi księgarskie półki, poszerzając wciąż grono odbiorców artysty. Dobre wyniki sprzedaży sprzyjają stopniowemu powiększaniu się majątku Remigiusza. W 2020 roku na łamach tygodnika "Wprost" opublikowany został ranking najlepiej zarabiających polskich pisarzy. Na jego czele znalazł się właśnie 33-letni twórca z rekordową kwotą 5 mln złotych. W porównaniu do 2019 roku, dostrzec można, że Mróz pomnożył swój majątek niemalże trzykrotnie. Autor wciąż nie zwalnia tempa pracy, więc można przypuszczać, że osiągnie w przyszłości jeszcze większy sukces.

Reklama

Zobacz też:
Katarzyna Bonda nie może oderwać się od Remigiusza Mroza
TYLKO U NAS: Blanka Lipińska do Bondy. "Kasiu! podaj adres"! Mamy screeny wiadomości
Katarzyna Bonda: Stałe podnoszenie poprzeczki leży w moim interesie   

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Remigiusz Mróz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy