Reklama
Reklama

Polska Madeleine McCann zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Co się stało z Julią Faustyną?

Polska Madeleine McCann (21 l.) z dnia na dzień zniknęła z przestrzeni publicznej. Internauci nie mogą zrozumieć, jak to się stało, że kobieta niespodziewanie zaprzestała publikowania materiałów mających dowodzić, że jest zaginioną przed laty córką Gerry'ego i Kate McCann. Czy jest szansa na to, że sprawa doczeka się szczęśliwego zakończenia?

Polska Madeleine McCann zniknęła z Instagrama

Polska Madeleine McCann znana swoim bliskim jako Julia Faustyna w ostatnich tygodniach rozpętała internetową burzę, żądając przeprowadzenia badań DNA, które jej zdaniem dowiodą, że jest zaginioną przed szesnastoma laty Brytyjką. Dowodem na to, że 21-latka nie kłamie miały być kolaże porównujące jej zdjęcie z dzieciństwa z fotografiami zaginionej Madeleine McCann.

Reklama

Julii Faustynie udało się bardzo skutecznie nagłośnić swoją teorię. O jej osobie usłyszał niemal cały świat, a liczba obserwujących założony przez nią profil na Instagramie sięgnęła 1 miliona ludzi. W pewnym momencie medialna burza rozpętana przez Julię Faustynę była tak ogromna, że nad jej sprawą pochyliło się "Pytanie na śniadanie". Co ciekawe, zaproszeni do studia eksperci zdementowali plotki o tym, że 21-latka doczeka się badań DNA. Wersji wydarzeń prezentowanej przez Julię Faustynę zaprzeczyła także krajowa policja.

Jednocześnie w mediach społecznościowych pojawiało się wiele osób, które próbowały wykorzystać rozgłos polskiej Madeleine McCann, aby zdobyć część jej ogromnej społeczności. Z Polką skontaktowała się nawet słynna medium i jasnowidzka "dr Fia Johansson". Kobieta przybyła do kraju i na miejscu usiłowała zachęcić rodzinę Julii Faustyny do poddania się badaniom. Napotkała jednak na opór z ich strony.

Tajemnicze zniknięcie polskiej Madeleine McCann

Konto liczące milion obserwujących na Instagramie to nie lada gratka. Wyłącznie wąskie grono polskich gwiazd może się poszczycić tak dużą liczbą followersów. Julia Faustyna nie zamierzała wykorzystać zbudowanego potencjału do celów zarobkowych. Po rozczarowaniu z powodu niepowodzenia w udowodnieniu swojej "prawdziwej" tożsamości, opublikowała w mediach społecznościowych pożegnalny wpis.

"Jeśli nie podobają się wam moje treści, nie śledźcie ich. Nie potrzebuję fanów ani obserwatorów. Zamykam Facebooka i Tiktoka, żebyście sobie ze mnie nie żartowali" - napisała kategorycznie Julia Faustyna.

Julia Faustyna znika z sieci

Niedługo po publikacji wpisu, konto 21-latki zniknęło z mediów społecznościowych. Trudno powiedzieć, w jakich okolicznościach doszło do usunięcia profilu polskiej Madeleine McCann. Nie można jednak wykluczyć, że Julia Faustyna wcale nie chciała tego zrobić. Być może doszło do ataku hakerskiego lub interwencji ze strony służb.

Od momentu zaginięcia Madeleine McCann z rodziną zaginionej dziewczynki kontaktowały się przeróżne kobiety, które twierdziły, że są ich córką. Ostatecznie żadna z nich nie została zidentyfikowana jako zaginiona Madeleine. Na chwilę obecną policja przypuszcza, że Brytyjka została zabita zaraz po porwaniu.

Zobacz też:

Eksperci "Pytania na śniadanie" ocenili polską Madeleine McCann. Nie ma mowy o żadnym teście DNA?

Polska Madeleine McCann odpowiedziała na oświadczenie rodziców. Oto, dlaczego odmawiają badania DNA

Nowe fakty w sprawie Julii Faustyny. To koniec sprawy zaginięcia małej Madeleine?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Faustyna | Madeleine McCann
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy