Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Polska gwiazda nieuleczalnie chora! Szok, co poradził jej lekarz!

Lekarz nie pozostawił jej nadziei i odradza staranie się o dziecko, a to przecież jedno z największych marzeń 39-letniej Joanny Krupy...

Jakiś czas temu gwiazda TVN poinformował w śniadaniówce, że zdiagnozowano u niej uciążliwą chorobę, której niestety nie da się wyleczyć. Mowa o Hashimoto.

"To jest masakra. Woda się zatrzymuje. Rano wstajesz, oczy są napuchnięte. Nie chodzi czy jesz więcej czy nie jesz więcej. Nie mogę schudnąć pięciu funtów, męczy mnie to bo nie wiem do końca o co z tym chodzi" - żaliła się Krupa. 

Reklama

Najgorsze jednak, że choroba skutecznie utrudnia jej zajście w ciążę, a to przecież jedno z jej największych marzeń. Joanna musiała być w szoku, gdy lekarz wprost jej zalecił, by porzuciła marzenia o ciąży.

"Joanna ma od lat zdiagnozowaną chorobę Hashimoto. Jest właśnie w trakcie kuracji hormonalnej, bo niedawno na jej tarczycy pojawiły się nowe guzki. 

Jeden z lekarzy w USA powiedział jej, że nie powinna starać się o dziecko. Przy tym schorzeniu w jej wieku bardzo ciężko będzie utrzymać ciążę. Bezpieczniej dla Joanny byłoby, jakby zrezygnowała w ogóle z macierzyństwa" - zdradza "Faktowi" informator. 

Cóż, w tym wypadku pozostaje na szczęście jeszcze adopcja. W domach dziecka czeka tyle wspaniałych maluchów, a Joasia z pewnością byłaby wspaniałą mamą! pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje