Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Doda wyśmiała konkurencyjną stację. Nawiązała do cenzury

Doda (38 l.) podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 zagrała koncert z okazji 20-lecia działalności muzycznej. Na wydarzenie zaprosiła wyjątkowych gości, w tym spełniła swoje marzenie o wystąpieniu na scenie z Beatą Kozidrak (62 l.). Wygłosiła też ważny apel pod adresem TVN-u, nawiązując do cenzury. "O matko, jakie to szczere i smutne" - komentują wzruszeni fani.

Doda drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu 2022 w Sopocie zagrała koncert w ramach 20-lecia działalności muzycznej.

W trakcie jubileuszu "Doda czy Dorota? Rabczewska jakiej nie znacie!" z artystką zaśpiewali tacy goście, jak Beata KozidrakMichał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski czy Justyna Steczkowska, z którą kiedyś była w konflikcie. Wykonały wspólnie przebój zespołu Virgin - "Znak pokoju" (posłuchaj!).

Reklama

Recital okazał się doskonałą okazją do wzajemnych pojednań oraz refleksji nad przeszłością. Wokalistka na festiwalu Polsatu wspomniała też o konkurencyjnej stacji, która brutalnie ją potraktowała.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Doda szczerze o cenzurze w TVN

Doda zwróciła się ze sceny z poruszającym apelem, wyjaśniając wszelkie mity na swój temat. Podkreśliła, że od zawsze ma artystyczny pomysł na siebie i sama jest sobie menedżerką od dwóch dekad, ale nie przepada za zasadami gry show-biznesu i właściwie ma wrażenie, że wcale do niego nie pasuje. 

Wytłumaczyła, że to nie sława i poklask są dla niej najważniejsze i nigdy nie wyrzekała się siebie na rzecz profitów czy kariery. Następnie szczerze poruszyła temat cenzury w stacji TVN, zbierając spore oklaski od widowni.

Artystka na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady w 2018 roku wygłosiła emocjonalną przemowę na temat hejtu i realiów polskiego show-biznesu. Niestety stacja TVN wycięła jej wypowiedź. Piosenkarka komentowała później w mediach społecznościowych, że telewizja prawdopodobnie wspiera Agnieszkę Szulim, z którą Doda od lat toczy wojnę. 

To nie jedyny raz podczas festiwalu Polsatu, kiedy Doda postanowiła złośliwie skomentować zaistniałą sytuację. Podziękowała też dyrektorce programowej Ninie Terentiew za możliwość zaprezentowania swojego repertuaru w... jedynej stacji, która jeszcze jej nie zbanowała.

"O matko, jakie to szczere i smutne. Dorota, jesteś wspaniała, pamiętaj" ,

"Łezka poleciała",

"Ojej, wzruszyłam się mocno" - komentują fani.

Zobacz też:

Zalana łzami Doda w duecie z Beatą Kozidrak! Niebywałe, co padło ze sceny!

Wszystkie kreacje Dody podczas recitalu w Sopocie! Wiśniewski zdarł z niej sukienkę!

Doda ujawnia gości na recitalu w Sopocie! Dlaczego właśnie oni? "Dobrze jest wychodzić ze strefy komfortu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat SuperHit Festiwal 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy