Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak kaja się w przezroczystych spodniach i drogich butach

Beata Kozidrak (62 l.)na swój występ w Operze Leśnej wybrała pastele. Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022 uwagę przyciągały jej buty, na niebotycznie wysokiej platformie. Jeszcze ciekawsze jest to, z jakiej kolekcji pochodzą…

Beata Kozidrak (posłuchaj!), jako jedna z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal 2022, zaprezentowała się na scenie Opery Leśnej podczas koncertu Radiowy Przebój Roku. Jak zwykle, starannie wybrała kreację na tę okazję. 

Sceniczny wizerunek piosenkarki podlegał wielu modyfikacjom, w zależności od mody, nastroju samej artystki i repertuaru. Kiedy zaczynała swoją karierę piosenką „Piechotą do lata” która zapewniła jej, wraz z zespołem Bajm, drugie miejsce na w konkursie „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu w 1978 roku, repertuar zespołu był jeszcze dość ugrzeczniony. Z czasem  Bajm postawił na ostrzejsze utwory, co znalazło odzwierciedlenie w wizerunku scenicznym wokalistki. Jak wspominała w wywiadach, ponieważ czasy były biedne, swoje kreacje wymyślała i szyła sama. 

Reklama

Od tamtej pory bywało różnie. Czasem pojawiają się sugestie, by Kozidrak od czasu do czasu zasięgnęła opinii stylisty, jednak na pewno nie w przypadku kreacji, jaką wybrała na drugi dzień festiwalu Polsat SuperHit 2022. 

Piosenkarka wystąpiła w przezroczystych spodniach we wzór przywodzący na myśl najlepsze tradycje Dzieci Kwiatów oraz marynarce w kolorze opalizującego różu, który według stylistów, będzie jednym z najmodniejszych odcieni tegorocznego lata. 

Rolę kosztownego drobiazgu pełniły w tej stylizacji buty na wysokiej platformie, w kolorze fuksji, pochodzące prawdopodobnie z kolekcji Versace. Jeśli rzeczywiście to ten model, chociaż trudno stwierdzić na pewno ze względu na długie nogawki spodni, to można je kupić za jedyne 5449 złotych. Przy okazji Kozidrak nawiązała do niedawno wydanej wyroku sądu w jej sprawie. Jak wyznała ze sceny:

Zobacz też:

Paweł Domagała nie pojawił się w Sopocie. Krzysztof Ibisz przekazał smutne wieści

Aneta Zając pokazała się w sukni ślubnej. Wywołała niemałe zamieszanie

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy