Reklama
Reklama

Półnaga Katarzyna Warnke pozdrawia z Zanzibaru Polaków zamkniętych w domach

Katarzyna Warnke (45 l.) należy do grona tych osób, które nie mają zamiaru ograniczać swoich potrzeb w dobie trzeciej fali koronawirusa. Aktorka pochwaliła się właśnie w social mediach zdjęciem z gorącej plaży z Zanzibaru…

W czasie, gdy w Polsce wprowadzane są coraz to surowsze obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, gwiazdy chętnie wybierają się na zagraniczne wakacje. 

Wystarczy sięgnąć do portfela po trochę większy plik gotówki i można wybrać się na wczasy bez konieczności okazywania testów na COVID-19. 

Takim krajem jest między innymi Zanzibar, cieszący się w okresie pandemii popularnością wśród celebrytów. Niedawno była tam Basia Kurdej-Szatan oraz Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim. Teraz przyszedł czas na Katarzynę Warnke.

Aktorka znana z filmów Patryka Vegi opublikowała na Instagramie ponętne zdjęcie w zielonym bikini. Prężąca się na ręczniku celebrytka posłała swoim obserwatorom soczystego buziaka. 

Reklama

Fotce towarzyszy również opis, w którym dobroduszna Kasia przesyła dużą dawkę pozytywnej energii! (Koniecznie dajcie znać, jeśli ją do was dotrze!). 

"Przesyłam moc słońca spod równika. Zdjęcie niefrasobliwe, jak na czasy, w których żyjemy, ale mam nadzieję, że wnoszące trochę optymizmu i wiary w to, że nie będzie nam trudno wrócić do normalności, kiedy tylko nadejdzie w końcu ta chwila. Ale z tego co widać na mapie pogody, to w Warszawie już właściwie lato... Tak, czy siak razem z cieplejszymi dniami i słońcem idą lepsze dni!" - napisała Warnke na Instagramie. 

Wspomniany powrót do normalności przyjdzie pewnie Kasi z łatwością. Mamy wrażenie, że w życiu niektórych pandemia koronawirusa nic nie zmieniła. 

A wy co o tym sądzicie?  

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy