Reklama
Reklama

Półnaga Julia Wieniawa w wannie zaskakuje! Odważnie

Julia Wieniawa (22 l.) opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie, które wzbudziło ciekawość internautów. Leżąca w wannie aktorka, pochwaliła się przy okazji zmianą, jaka zaszła w jej życiu.

Julia Wieniawa od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce gwiazd, które najwięcej zarabiają. Młoda aktorka gra w filmach, serialach, reklamach, a także profesjonalnie zajmuje się nagrywaniem piosenek.

Jej ostatni hit nagrany w duecie z Maciejem Musiałowskim "Zabierz tę miłość" ma na YouTubie już prawie 6 milionów wyświetleń. 

Ostatnio gwiazda potwierdziła również, że horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt", w którym grała główną rolę, doczeka się drugiego sezonu. Wygląda na to, że zdjęcia do produkcji już się rozpoczęły.

Reklama

"Zmiana trybu życia na nocny. Plan zdjęciowy od 18:00 do 6:00 rano przez najbliższy miesiąc (z przerwami)" - napisała na InstaStory Julia.

Aktorka przy okazji opublikowała zdjęcie z wanny, gdzie naga leży z maseczką na twarzy. W takim razie już nie możemy doczekać się efektów pracy Wieniawy.

A wy lubicie seriale i filmy, w których grywa aktorka?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama