Reklama
Reklama

Pola Wiśniewska szczerze o mężu! Nie wiedziała, że umawia się ze znanym na całą Polskę wokalistą!

Pola Wiśniewska (36 l.) stała się osobą publiczną za sprawą związku z Michałem Wiśniewskim (49 l.). Piąta żona artysty wzbudza zainteresowanie mediów. Kobieta na początku trzymała się z daleka od świata celebrytów, nie było wiadomo, kim jest, ale teraz śmielej opowiada o sobie i swojej przeszłości. Na swoim Instagramie odpowiadała na pytania fanów, którzy byli ciekawi, ile 36-latka ma dzieci, jak mają imiona, kiedy się poznała z "Wiśnią". Niektóre odpowiedzi są szokujące!

Pola Wiśniewska (36 l.) w 2020 roku została piątą żoną wokalisty zespołu "Ich Troje". Kobieta skradła serce Michała Wiśniewskiego (posłuchaj) i została matką jego piątego dziecka. Para na początku nie ujawniała swojego związku, ale teraz Pola wychodzi z cienia męża i coraz chętniej opowiada publiczności o sobie. Wystąpiła nawet w teledysku ukochanego do piosenki "Zatańcz ze mną". Niedawno na Instagramie odpowiadała na pytania fanów, które dotyczyły jej życia prywatnego oraz przeszłości. Niektóre odpowiedzi są naprawdę zaskakujące!

Reklama

Pola Wiśniewska nie wiedziała, że umawia się ze sławnym wokalistą!

Muzyk wyznał, że swoją piątą żonę poznał na portalu randkowym. Okazało się, że jego przyszła żona nie wiedziała, że na czacie rozmawia ze znanym wokalistą! Pola wyznała, że "Wiśnia" na zdjęciu profilowym dodał czarno-białe zdjęcie, przez co nie zadziałała na nią "magia" jego czerwonych włosów. Dodała także, że nie była fanką zespołu "ich Troje" i nie czytała portali plotkarskich, dlatego go nie kojarzyła!

Pola powiedziała także, czy jest zazdrosna o byłe żony ukochanego. Kobieta jest wyrozumiała i wie, że dla dobra dzieci mąż musi mieć kontakt ze swoimi niektórymi byłymi. Dodała, że wszyscy mają ze sobą dobry kontakt.

36-latka wierzy, że jest ostatnią żoną "Wiśni". Uznała, że gdyby nie ufała małżonkowi i nie miała pewności co do szczerości jego uczuć, to nigdy nie wyszłaby za niego!

Pola Wiśniewska jest mamą piątki dzieci! Pierwsze z nich urodziła, gdy miała zaledwie 18 lat!

W swoich szczerych wyznaniach 36-latka otworzyła się na temat macierzyństwa. Wiśniewska jest mamą piątki dzieci, a razem z Michałem tworzą ogromną, patchworkową rodzinę, bowiem łącznie mają dziewiątkę pociech! Pola wyznała, że ostatnia ciąża była inna od poprzednich. Końcówka ciąży była dla niej ogromnie trudna, musiała przyjmować zastrzyki, jej forma mocno spadła i codziennie bolało ją całe ciało!


Falco Amadeusz jest jej ostatnim synem, ale z poprzedniego związku ma jeszcze czwórkę dzieci. Pierwsze z nich urodziła, gdy miała zaledwie 18 lat!
Teraz jej pierwsza pociecha jest już pełnoletnia, a kolejne mają: 13, 9, 7 lat, 8 miesięcy. Pola pierwszy raz pochwaliła się także imionami swoich dzieci. Najstarsza córka ma na imię Julia, a kolejne: Adam, Pola junior, Piotr i Falco Amadeusz. 

Spodziewaliście się, że ktoś mógł nie wiedzieć, kim jest Wiśniewski?

Zobaczcie także: 

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego: "Wiedząc to, co wiem, wybrałabym Cię raz jeszcze"

Wiśniewski się zaszył! Ale to "zabawy" w łóżku są lekarstwem!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o byciu mamą. Wiele się zmieniło!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy