Reklama

Reklama

Reklama

Pokazano listę kochanków byłej żony Johnny'ego Deppa. Przy każdym nazwisku jest notatka

Johnny Deep i Amber Heard nie odpuszczają, a ich proces przyciąga uwagę mediów na całym świecie. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty z życia byłej żony gwiazdora. Jako dowód przedstawiono listę kochanków i kochanek aktorki! Miała ona powstać podczas jednej z sesji terapeutycznych.

Johnny Depp i Amber Heard: proces dekady

Proces o zniesławienie, który Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie Amber Heard, zyskał już miano "procesu dekady". Nikt się nie spodziewał, że gwiazdy ukrywały aż tyle afer i że w sądzie użyją wszystkiego, żeby tylko pogrążyć swojego przeciwnika. Przypomnijmy, że rozprawy można oglądać od 11 kwietnia w amerykańskiej telewizji oraz online. Już z tego powodu media na całym świecie zwróciły na niego uwagę.

Amber Heard oskarżyła swojego byłego męża na łamach "The Washington Post" o przemoc fizyczną oraz psychiczną. Jej słowa nie pozostały bez reakcji i Johnny Depp wytoczył przeciwko niej pozew, w którym żąda m.in. 50 mln dolarów zadośćuczynienia. Aktorka jednak nie odpuszcza i podtrzymuje swoją wersję, mimo że wiele faktów, które przytacza, nie mają odzwierciedlenia w dowodach.

Reklama

Teraz na jaw wyszła sekretna lista kochanków Amber Heard, w której zaznaczono okres przed i po związku małżeńskim. Wiemy już o miliarderze Elonie Musku, który był przez pewien czas z aktorką. Wspomniano także o Kate Moss, która w latach 90. spotykała się z Deppem.

Lista kochanków Amber Heard

Podczas rozprawy pokazano kawałek papieru, który ma być jednym z dowodów przeciwko Heard. To dokument zawierający "relacje intymne", jej partnerów oraz partnerki seksualne. Miał on powstać podczas jednej z sesji terapeutycznych u dr Dawn Hughes, psycholożki która również zeznawała. Przy każdym nazwisku znajduje się dodatkowo notatka o szczegółach relacji. 

Płomienne romanse, związek bez seksu i Elon Musk

Z jej treści wynika, że pierwszego partnera Amber miała już w wieku 16 lat, był to Travis. Para spotykała się 2 lata, aż w jej życiu pojawił się Eduardo, który był żarliwym katolikiem i dlatego nie uprawiał z nią seksu. Później był Valentino, Mark i m.in. Tasya van Ree, fotografka. To z nią łączył Heard 5-letni romans, który zakończył się oskarżeniami o przemoc. Ostatecznie kobieta wycofała zarzuty. 

"Miałam złamane serce, moja dusza była martwa i nic wtedy nie czułam" - brzmi notatka obok nazwiska Elona Muska, z którym spotykała się już po zakończeniu relacji z Deppem

***

Zobacz także:

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie świętują ważną rocznicę. Pochwalili się pięknym zdjęciem

Katarzyna Cichopek "przyłapana" na mieście z młodym przystojniakiem! Tej miłości nie da się ukryć!

Władimir Putin jest ciężko chory? Generał Bieniek ujawnia: "Widać depresję maniakalną"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy