Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Pogrzeb księcia Filipa wzruszył Marzenę Rogalską. Składa kondolencje na Instagramie

Śmierć i pogrzeb księcia Filipa (99 l.) dotknął wielu. Wczorajsza uroczystość transmitowana na cały świat poruszyła serca milionów, w tym polską dziennikarkę. Marzena Rogalska (51 l.) opublikowała na swoim Instagramie post ku czci zmarłego męża królowej Elżbiety II.

Wczorajsza transmisja pogrzebu księcia Edynburga zdecydowanie będzie jednym z największych wydarzeń w tym roku. Dzięki bezpłatnej transmisji na oficjalnym kanale Youtubowym rodziny królewskiej każdy, kto miał dostęp do Internetu, mógł uczestniczyć w obrzędzie.

Książę Filip był ważną postacią

Mąż królowej Elżbiety był rozpoznawalny przez miliony. Szczególną uwagę ludzi zwracała jego rola jako męża najstarszej monarchini na świecie. Wiele osób zainteresowała się związkiem królewskiej pary po emisji serialu Netflixa "The Crown" przybliżającego perypetię rodziny królewskiej od momentu zaślubin królowej i księcia.

Reklama

Marzenę Rogalską poruszyła ich miłość

Wczoraj, 17 kwietnia, późnym wieczorem na swoim Instagramie dziennikarka Marzena Rogalska zamieściła archiwalne czarno-białe zdjęcie królewskiej pary. Widnieje na nim uśmiechnięta, młoda królowa Elżbieta II, która trzyma za ramię swojego - wtedy - świeżo upieczonego męża. 

Rogalska w poście wypunktowała zasługi Filipa jako męża królowej Elżbiety. Dziennikarka wyszczególniła fakt, że książę wiele poświecił dla relacji z młodą księżniczką. 

Smutek rodziny brytyjskiej udzielił się aktorce "Kobiet mafii 2"

Marzena Rogalska wyszczególniła momenty z relacji pogrzebu, które najbardziej ją dotknęły. Polska dziennikarka pochwaliła również fakt, że w wielu polskich mediach podkreślano fakt, iż brytyjski książę świetnie orientował się w historii naszego kraju. 

Czy was też tak mocno dotknął pogrzeb księcia Filipa?

***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | pogrzeb księcia filipa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje