Reklama
Reklama

Pochwaliła się radosną nowiną. Ojcem "Chłopak do wzięcia"

Program "Chłopaki do wzięcia" już od kilku dobrych lat wzbudza sympatię widzów. Publika ochocza zasiada przed telewizorami, by śledzić losy bohaterów z małych miasteczek i wsi. Ostatnio głośno zrobiło się o Stefanie, który w końcu znalazł wybrankę serca. Już niebawem rodzina uczestnika się powiększy, ale to nie jedyne rewelacje!

"Chłopaki do wzięcia" to od lat uwielbiany program

Program "Chłopaki do wzięcia" od lat przyciąga widzów przed telewizory. Perypetie mieszkańców małych miast i wsi są ochoczo oglądane przez publikę. Niekwestionowaną gwiazdą tego show jest oczywiście Jaruś, który w szczególności wzbudził sympatię wśród fanów.

Teraz sławę zyskał Stefan, który w końcu odnalazł szczęście w miłości!

Losy Stefana z "Chłopaków do wzięcia"

Stefan Koch jest gwiazdą ostatnich sezonów formatu. W show pojawia się u boku siostry Kariny, która również jest ulubienicą publiki. Rodzeństwo jednak nie jest idealne, a widzowie wielokrotnie mogli śledzić ich konflikty. Bohater mieszka w malowniczej wsi, a w programie wielokrotnie chwalił się okazałym domem i przestronnym ogrodem.

Reklama

Mężczyzna przez długi czas nie mógł znaleźć partnerki, z którą chciałby iść przez życia. Na szczęście na jego drodze stanęła Aldona, a ich rodzina niebawem się powiększy.

W jednym z odcinków zakochani przyznali, że spodziewają się dziecka, ale to nie koniec niespodzianek. W planach jest też wesele!

Jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem "Chłopak do wzięcia"

Stefan Koch i Aldona zostali nagrani, gdy buszowali po sklepach z sukienkami wieczorowymi idealnymi na zaślubiny. Na opublikowanym na Facebooku nagraniu słyszymy, jak bohater jest nieco sceptycznie nastawiony do przymiarek partnerki.

"Dla mnie to jest tylko kawałek szmaty, takie ubranie na kobiecie. Po śląsku chyba hadry to się nazywa. Ja tam preferuję bardziej kobiety bez tego już" - zażartował.

Ostatecznie Aldona zdecydowała się na bordową, długą suknię z mieniącymi dodatkami. Do stylizacji dobrała bolerko (przez Stefana nazwane "baleronem"), buty i torebkę.

Przyszły tata skomentował również ciążowe krągłości ukochanej: "Pokaż się. No, bebech jest. I ten, super. Tak może być" - w specyficzny sposób podsumował wygląd narzeczonej.

W tym samym odcinku brat Kariny dywagował również nad niezdecydowaniem kobiet, w pewnym momencie jednak zrozumiał, skąd ta niepewność przy wyborze sukni ślubnej. Koch doszedł do wniosku, że panie w sklepie odzieżowym muszą się czuć tak jak on w sklepie motoryzacyjnym lub elektrycznym.

"Przeważnie tak jest, jak kobieta wejdzie do sklepu, gdzie jest dużo sukni i dużo ciuchów, to nigdy nie umie się zdecydować. Ja z kolei mam podobnie, jak wejdę do jakiegoś sklepu motoryzacyjnego bądź sklepu budowlanego takiego, gdzie jest dużo technicznych rzeczy. O, na przykład z elektroniką też. Ciężko mi się zdecydować na różne rzeczy, też oglądam, przeglądam. Podobnie, jak kobieta w sklepie odzieżowym" - mędrkował.

Jesteście gotowi, by obejrzeć ich dalsze przygotowania do ślubu?

Przeczytajcie również:

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Nie do poznania!  

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" pokazał się bez brody. Co za zmiana!

Był doradcą premiera, został bohaterem "Chłopaków do wzięcia". Szokująca historia "Irasa" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Chłopaki do wzięcia
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy