Reklama
Reklama

Po latach poznaliśmy prawdę o relacji Majewskiej i Bajora. Wszystko przez jego mamę

Michał Bajor i Alicja Majewska to legendarni polscy artyści. Jak się okazuje prywatnie ta dwójka jest także w bardzo bliskiej relacji. Dużą rolę w tym odegrała mama Bajora. Tajemnica wyszła na jaw po latach.

Alicja Majewska od lat podbija krajowe sceny, jej piosenki "Być kobietą" i "Odkryjemy miłość nieznaną" zna chyba każdy. Ogromną popularnością cieszy się także Michał Bajor, który nie dość że doskonale śpiewa, to jeszcze grywa w filmach, jak choćby "Quo Vadis". 

Po latach poznaliśmy prawdę o relacji Majewskiej i Bajora. To przez mamę

Jak się okazuje, prywatnie ta dwójka jest w bardzo bliskiej relacji. Majewska i Bajor od początku kariery estradowej współpracują z kompozytorem Włodzimierzem Korczem. Mają podobny gust muzyczny.

Reklama

"Z Alicją przyjaźnimy się od kilkudziesięciu lat, razem podróżowaliśmy na koncerty, w różnych składach artystycznych. Występowaliśmy na festiwalach. To długoletnia znajomość zawodowa i prywatna" – opowiadał w rozmowie dla portalu jazzsoul.pl Michał Bajor.

Wszystko wskazuje na to, że w rozwoju tej znajomości swoją bardzo istotną rolę odegrała mama Bajora. Alicja Majewska tajemnicę zdradziła po latach.

"Mama i tata Michała byli bardzo gościnni, uroczy i sympatyczni. Mama była nauczycielką, tata był aktorem teatru lalkowego. Mama świetnie gotowała, zwłaszcza pierogi ruskie i z mięsem. Michał zapraszał kolegów. Tam naprawdę tłumy artystów przychodziły. Ostatni raz byliśmy w 2013 r., pamiętam, byliśmy ze Zbyszkiem Wodeckim i z Włodkiem Korczem i z Hanką Frąckowiak na pierogach u mamy Michała. Były pyszne" — wspomina wzruszona Alicja Majewska w rozmowie z "Faktem".

Zobacz też:

Afery wokół Opola ciąg dalszy. Głos zabrała Alicja Majewska

Alicja Majewska w końcu przerwała milczenie. Wróciła do tematu swojej niskiej emerytury

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Majewska | Michał Bajor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy