Reklama
Reklama

Plejada gwiazd na imprezie w Hollywood. Wydekoltowana Olivia Wilde, drapieżna Charlize Theron

Gwizdy tłumnie zjawiły się na 29. odsłonie imprezy zorganizowanej przez popularny magazyn "Elle". Spragnione atencji aktorki, piosenkarki i celebrytki robiły, co mogły, by zwrócić uwagę fotoreporterów. Niektóre sławy postawiły na odważne kreacje, które odsłoniły sporo wdzięków. Kto wypadł najlepiej?

Wielkie gale znów przyciągają gwiazdy, a duża część sław postanowiła zaprezentować wdzięki i stylizacje na prestiżowym wydarzeniu zorganizowanym przez magazyn "Elle". Czasopismo po raz 29. wyprawiło imprezę, która stała się idealną okazją do autopromocji.

Na poniedziałkowym evencie zorganizowanym w słonecznej Kalifornii pojawiły się sławy z Hollywood.

Kto wypadł najlepiej?

Plejada gwiazd na imprezie w Hollywood. Wydekoltowana Olivia Wilde, drapieżna Charlize Theron

Nie da się ukryć, że najwięcej emocji wśród zebranych wzbudziła Olivia Wilde. Nowa ukochana Harry'ego Stylesa zaszalała z dekoltem i odsłoniła smukłą sylwetkę. Aktorka na zdjęciach wygląda, jakby w czarnej sukni czuła się wyśmienicie, a jej humor nie został nawet popsuty przez oskarżenia niani, która zajmowała się dziećmi.

Reklama

Przypomnijmy, że kilka dni temu kobieta sprawującą opiekę nad jej dziećmi zabrała głos i odsłoniła skandaliczne kulisy rozstania Wilde z Jasonem Sudeikism.

Prasa zachwyciła się również odmienioną Charlize Theron. Laureatka Oscara zaszalała z fryzurą i zafarbowała włosy na ciemny brąz. Przy okazji postawiła na krwistoczerwoną suknię, która nadała jej stylizacji drapieżności.

Na klasyczne stroje zdecydowały się: Kristen Bell, Hailey Biebier, Sigourney Weaver. Panie tym razem postanowiły zakryć więcej ciała.

Oryginalne kreacje przywdziały: koronkowa Madison Beer, wydekoltowana Jameela Jamil, srebrzysta Kerry Washington, skórzana Sydney Sweeney i odsłaniająca plecy Anne Hathaway.

Zobaczcie, kto tym razem zachwycił!

Przeczytajcie również:

Premiera filmu "Bejbis"

Kanye West w klapkach i skarpetkach zadaje szyku na pokazie mody

Jordyn Woods w prześwitującej sukience. Pokazała za dużo!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy