Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piotr Woźniak-Starak nieźle zabalował na kawalerskim! Mamy zdjęcia

Piotr Woźniak-Starak (35 l.), zanim ślubował Szulim (38 l.) miłość aż po grób, zabawił się - jak przystało na przyszłego męża - na wieczorze kawalerskim. Oczywiście było na bogato!

Nie milkną echa wydarzenia roku, czyli bajecznego ślubu Szulim i Staraka. Dziennikarka w końcu oficjalnie została panią prezesową. Piękna uroczystość odbyła się w ostatni weekend sierpnia w Wenecji.

Reklama

Jednak zanim zakochani ślubowali sobie miłość aż po grób, znajomi zorganizowali im wieczór kawalerski i panieński. Dotarliśmy do fotek, które potwierdzają, że koledzy Staraka stanęli na wysokości zadania i zadbali o to, żeby było luksusowo.

Według "Faktu" wieczór kawalerski milionera odbył się na jachcie należącym do innego polskiego bogacza, Sebastiana Kulczyka, który odziedziczył go po zmarłym tacie. Według tabloidu na pokładzie znajduje się aż 12 kajut, a gości obsługuje 30-osoba załoga! Panowie mieli do dyspozycji m.in. salę kinową oraz jacuzzi.

Impreza odbyła się w Chorwacji i patrząc na fotki nie mamy wątpliwości, że chłopaki przez cały czas byli w szampańskich nastrojach!

Ciekawe, co w tym czasie robiła Szulimowa? Może niebawem do sieci "wyciekną" również zdjęcia z jej panieńskiego?


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje