Reklama
Reklama

Pilnie odwołano rozprawę Warnke i Stramowskiego. Wszystko działo się szybko

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w poniedziałkowy poranek mieli stanąć przed sądem i raz na zawsze zakończyć swoje małżeństwo. Niestety w mediach pojawiła się informacja o tym, że rozprawa została nagle odwołana.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mieli się rozwieść

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w 2022 roku poinformowali wiernych fanów o swoim rozstaniu. Chociaż do ich decyzji doszło ponad rok temu, to para dopiero teraz miała się oficjalnie rozwieść. Sąd rozprawę rozwodową wyznaczył na 4 września 2023 roku. Niestety nic z tego nie wyszło.

Zobacz też: Stramowski uderza w Warnke. To jej wytknął. "Zachowaj werbalną biegunkę dla siebie"

Reklama

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski nie rozwiedli się

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke mieli spotkać się w poniedziałkowy poranek 4 września 2023 roku w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Dziennikarz portalu Plotek wybrał się do sądu, by dowiedzieć się na miejscu, że rozprawa została odwołana w ostatniej chwili.

Nie wiadomo jednak, dlaczego rozprawa została odwołana. Warto wspomnieć o tym, że na rozprawę Warnke i Stramowskiego przeznaczono jedynie 20 minut. Sugeruje to, iż para nie wzywała świadków i doszła do wcześniejszego porozumienia w sprawie rozstania.

Dlaczego Katarzyna Warnke rozstała się z Piotrem Stramowskim?

Katarzyna Warnke długo nie wypowiadała się na temat rozstania, dopiero w podkaście "Mamy tak samo" postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Wyjawiła powody rozstania ze Stramowskim.

"Nie zaczęło się od Heleny. Zaczęło się od wejścia w tryb "na serio". Pochodzimy z bardzo różnych domów. Moi rodzice to były dwa wolne duchy, nie trzymali się siebie kurczowo, był spokój, każdy miał swoją przestrzeń, jak ktoś spał, to inni chodzili na paluszkach, jak ktoś się wyciszał, to było oczywiste, że nie wchodzi mu się w to z butami" - wyznała znana aktorka.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski | Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy