Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Pierwsza żona ojca Meghan Markle apeluje do niej! Chodzi o dziecko!

Meghan Markle (37 l.) została mamą 6 maja 2019 roku i od tamtej pory nie pojawia się publicznie. Kiedy mogło się wydawać, że emocje nieco opadły, głos zabrała pierwsza żona Thomasa Markle, ojca Meghan.

Mały Archie, syn Meghan i księcia Harry'ego jest już na świecie od ponad 2 tygodni. świeżo upieczeni rodzice starają się nacieszyć swoim maleństwem w zaciszu domowym, z dala od kamer. 

Reklama

W rodzinie królewskiej narodziny chłopca złagodziły wszelkie konflikty, a także wydawało się, że Meghan może pogodzić się ze swoim ojcem, Thomasem, z którym jest od dawna skłócona. 

Mimo, iż Thomas nie otrzymał oficjalnej wiadomości o narodzinach wnuka, to i tak zdecydował się pogratulować swojej córce i Harry'emu. 

Wyglądało na to, że uparty Markle w końcu odpuścił i przestał obmawiać Meghan w prasie, lecz głos w sprawie właśnie zabrała Roslyn - pierwsza żona pana Markle. 

W swojej wypowiedzi zaapelowała do Meghan w sprawie jej ojca: 

"Meghan, twój ojciec to zły człowiek, pijak, narkoman i dziwkarz. Nic nie robił, nocami znikał z kochankami. Strzeż Archiego przed tym typem!". 

Trzeba przyznać, że to bardzo mocne słowa. Ciekawe, czy księżna Sussex weźmie je sobie do serca. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje