Reklama
Reklama

Pierwsza miłość: Patryk Cebulski wkracza do akcji. Nagły zwrot akcji w otoczeniu Grażyny Weksler!

21 listopada, w 3696. odcinku „Pierwszej miłości” do obsady dołącza przebojowy aktor młodego pokolenia – Patryk Cebulski. Swoją rolę kreuje u boku Grażyny Wolszczak. Pojawienie się nowego bohatera wprowadza kolejny emocjonujący wątek w hitowym serialu Polsatu! Mamy dwa przedpremierowe fragmenty oraz zdjęcia z nadchodzącego odcinka z udziałem Patryka Cebulskiego i Grażyny Wolszczak!

Patryk Cebulski w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w rolę Borysa Wojnara u boku Grażyny Wolszczak. Jak aktor wchodzi do gry w przebojowej produkcji Polsatu? Niespodziewanie Grażyna Weksler wpada na czarującego młodego mężczyznę, który ratuje ją z opresji.

Zauroczona proponuje mu pracę w klinice We-Med. Jednak ku jej zaskoczeniu, Borys odmawia. Mimo to Grażyna się nie poddaje i wytrwale dąży do tego, aby osiągnąć cel. Postanawia za wszelką cenę ściągnąć mężczyznę do swojej kliniki, dlatego Borys ostatecznie zostaje nowym asystentem Grażyny. Jak ułoży się ich współpraca?

Reklama

Pierwsza miłość: Grażyna Wolszczak w opałach. Co z jej postacią?

Niebawem okazuje się, że Borys wcale nie ma dobrych zamiarów! Wykorzystuje samotność starszej kobiety, która powoli ulega urokowi przystojnego młodego asystenta. Grażyna straci głowę, ale może też stracić pieniądze i reputację! Jak do tego dojdzie? Przekonacie w nadchodzących odcinkach hitowego serialu "Pierwsza miłość"! Zapraszamy!

Chcecie dowiedzieć się, jak będą się przeplatać losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie "Pierwszą miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

Zobacz też:

Patryk Cebulski w końcu się doczekał. Zmienił się w kobietę!

Grażyna Wolszczak wyjaśnia zajście z Sylwią Bombą. Zdradziła kulisy

Grażyna Wolszczak spotkała się z dawno niewidzianym Markowskim. Wzruszające scenki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Wolszczak | Patryk Cebulski | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy