Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Piękny gest Piotra Polka!

Piotr Polk (52 l.), choć jest w doskonałym okresie życia, nie zapomina o tym, co było. I o ludziach, którzy kiedyś wiele dla niego znaczyli.

Aktor dzieli obecnie życie z Joanną Gajewską. To trzecia miłosna historia w jego życiu.

Reklama

Wcześniej był mężem Magdaleny Wołłejko (58 l.), którą poślubił po rozstaniu z Hanną Polk. A to właśnie rozwód z nią w latach 90. był towarzyską sensacją.

- Z czasem przestaliśmy się rozumieć - wspominał aktor. Przewrotny los chce jednak, by pierwsza żona wciąż była w życiu aktora obecna. Kilka lat temu znalazła się w dramatycznej sytuacji.

Po śmierci drugiego męża musiała sprzedać mieszkanie. Potem przeszła operację i, co ciekawe, na pomoc Piotra mogła liczyć. Aktor pospieszył wówczas z pomocą finansową dla synów aktorki - Franka (12) i Kuby (9).

- Dobro chłopców wciąż leży Piotrowi na sercu. Chce, by mieli dobry start w życie, wykształcenie. Dlatego pomaga im jak może - mówi znajoma aktora tygodnikowi "Świat&Ludzie".

Polk stracił ojca, gdy miał 19 lat. Swoją rozpacz pamięta do dziś. Wie, jak trudno się po niej podnieść, jak ważna jest wtedy ludzka życzliwość, wsparcie.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk | Hanna Polk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »