Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Piękny gest Piotra Polka!

Piotr Polk (52 l.), choć jest w doskonałym okresie życia, nie zapomina o tym, co było. I o ludziach, którzy kiedyś wiele dla niego znaczyli.

Aktor dzieli obecnie życie z Joanną Gajewską. To trzecia miłosna historia w jego życiu.

Reklama

Wcześniej był mężem Magdaleny Wołłejko (58 l.), którą poślubił po rozstaniu z Hanną Polk. A to właśnie rozwód z nią w latach 90. był towarzyską sensacją.

- Z czasem przestaliśmy się rozumieć - wspominał aktor. Przewrotny los chce jednak, by pierwsza żona wciąż była w życiu aktora obecna. Kilka lat temu znalazła się w dramatycznej sytuacji.

Po śmierci drugiego męża musiała sprzedać mieszkanie. Potem przeszła operację i, co ciekawe, na pomoc Piotra mogła liczyć. Aktor pospieszył wówczas z pomocą finansową dla synów aktorki - Franka (12) i Kuby (9).

- Dobro chłopców wciąż leży Piotrowi na sercu. Chce, by mieli dobry start w życie, wykształcenie. Dlatego pomaga im jak może - mówi znajoma aktora tygodnikowi "Świat&Ludzie".

Polk stracił ojca, gdy miał 19 lat. Swoją rozpacz pamięta do dziś. Wie, jak trudno się po niej podnieść, jak ważna jest wtedy ludzka życzliwość, wsparcie.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Polk | Hanna Polk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje