Reklama
Reklama

Paweł Królikowski na wyjątkowym zdjęciu. Taki był wśród bliskich!

Paweł Królikowski (†58 l.) zmarł 27 lutego 2020 roku. Aktor odszedł po wyczerpującej walce z chorobą. Artysta pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i wiernych fanów. Teraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wyjątkowe zdjęcie z mężem. To doskonale pokazuje, jaki był wśród najbliższych!

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. Jego śmierć była prawdziwym ciosem nie tylko dla rodziny, ale i dla całego przemysłu filmowego, który do dziś przy wielu okazjach wspomina aktora. Królikowski od dawna zmagał się z chorobą, ale wszyscy wierzyli, że uda mu się wrócić do formy.

Niestety Paweł trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem 2019 i nie opuścił go aż do śmierci. Artysta już kilka lat wcześniej zmagał się z problemami zdrowotnymi. Wycięto mu bowiem tętniaka mózgu, a kilka miesięcy temu Ostrowska-Królikowska zdradziła, że zmagał się z nowotworem.

Reklama

Żona zmarłego aktora w tym samym wywiadzie przyznała, że Paweł Królikowski wiedział, że umiera.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wyjątkowe zdjęcie!

Małgorzata Królikowska-Ostrowska chętnie wspomina na Instagramie zmarłego męża. Aktorka często publikuje jego zdjęcia i wraz z fanami sprawia, że pamięć o nim jest wciąż żywa.

Nie da się ukryć, że nadchodzące święta to szczególny czas, w którym dotkliwiej odczuwa się brak bliskich przy wigilijnym stole. Aktorka tym razem podzieliła się jednak szczęśliwym wspomnieniem. Na opublikowanym zdjęciu widać szczęśliwego Pawła Królikowskiego w otoczeniu rodziny.Fani nie mogli pozostawić tak radosnego zdjęcia bez echa! W komentarzach dołączyli do wspomnień i nie szczędzili ciepłych słów Małgorzacie Królikowskiej.

Zobacz też:

Królikowski odsłania prawdę o relacjach rodzinnych. "Paweł by sobie tego życzył"

Szpak w żałobie. Pożegnał bliską osobę!

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała psa. "Żegnaj maleńka"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama