Reklama
Reklama

Paulla jest nie do poznania w nowej odsłonie. To ta sama osoba?!

Paulla Ignasiak przeszła metamorfozę wizualną i w nowym image’u aż trudno ją poznać! Gwiazda przede wszystkim zapuściła włosy, a jako że wcześniej nosiła tylko krótkie, różnica jest kolosalna.

Paulla przeszła niesamowitą metamorfozę

Paulla zaczynała swoją karierę od nagrywania coveru piosenki Edyty Górniak. Od początku zresztą była do niej porównywana ze względu na typ urody. Teraz już chyba nikt nie pomyliłby ich ze sobą, a to za sprawą niezwykłej metamorfozy wokalistki.

Paula Ignasiak, bo tak się naprawdę nazywa, pojawiła się niedawno na jednym z eventów kompletnie odmieniona. Kojarzona wcześniej z krótką fryzurą zaskoczyła dłuższymi włosami, a także nowym świeżym kolorem. Tym razem postawiła na blond.

Reklama

Na imprezie gwiazda miała na sobie długą suknię z dość sporym dekoltem. Kreacja odsłaniała również brzuch wokalistki. Całość wykończyła delikatnymi dodatkami oraz kobiecym makijażem.

Jej metamorfoza jest na tyle znacząca, że niektórzy wręcz jej nie poznali. Wcześniej, oprócz innej fryzury, gwiazda lubiła także mocno się malować. Teraz uderza zdecydowanie w delikatniejsze tony.

W przeszłości lubiła także eksperymentować z kolorem włosów. Początkowo nosiła ciemne, później przefarbowała się na platynowy blond.

Paulla: kariera w show-biznesie

O Paulli zrobiło się głośno w 2007 roku. W 2008 roku wydała singiel "Od dziś", który jest jej najsłynniejszą piosenką. Jej album pokrył się wówczas platyną i choć wydawało się, że jej kariera nabierze tempa, to wcale tak się nie stało.

Paulla wystąpiła co prawda w kilku programach telewizyjnych, nagrała kolejną płytę, wystąpiła na kilku festiwalach, to po czasie słuch o niej niemalże zaginął.

Prywatnie Paula Ignasiak jest mamą. Jej syn ze związku z Adamem Konkolem w tym roku kończy 15 lat. W 2010 roku wyszła za mąż za modela Rafała Wojtysiaka, jednak małżeństwo przetrwało tylko 5 lat.

Zobacz też:

Paulla ma obsesję na punkcie Edyty Górniak?

Paulla zdradziła prawdę o ciąży

Na Elżbietę II planowano zamach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulla
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy