Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz potwierdziła romans! I to z kim!

Paulina Smaszcz (48 l.) nie ukrywa, że nowy znajomy podbił jej serce tym, że stroni od show biznesu i nie ma nawet profilu w mediach społecznościowych. Dlatego, jak kalkuluje Paulina, nie będzie przeszkadzał jej w brylowaniu na salonach.

Paulina Smaszczi Maciej Kurzajewski przez lata uchodzili za szczęśliwe i zgrane małżeństwo. Dochowali się dwóch synów: 24-letniego Franciszka i 15-letniego Juliana. Smaszcz, odkąd rozstała się z telewizją publiczną w geście protestu przeciwko zawieszeniu jej za reklamę biżuterii, pozostawała w cieniu męża. 

Wydawało się, że jej to odpowiada, w każdym razie do chwili, gdy 6 lat temu pojawiła się na bankiecie w kreacji z bardzo odważnym dekoltem, a w odpowiedzi na uwagi, że taki strój nie do końca przystoi matce dwóch dorastających chłopców, wyznała, że „rzyga na idealność”. Wtedy stało się jasne, że stanowisko żony znanego prezentera przestało ją satysfakcjonować. 

Reklama

Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka

Na początku 2020 roku 23-letnie małżeństwo Kurzajewskich przeszło do historii, a Paulina wróciła do panieńskiego nazwiska. Krótko po rozwodzie w jej życiu pojawił się mężczyzna, ale ich znajomość nie przekształciła się w poważniejszy związek. 

Ostatnio jednak Smaszcz, przy okazji promocji książki „Notatnik kobiety petardy”, inspirowany jej książką „Bądź Kobietą Petardą. Jak zająć się sobą i żyć świadomie”, ujawniła, że jej serce jest znów zajęte. W rozmowie z Plotkiem dała do zrozumienia, że tym razem wiąże z nową znajomością poważne nadzieje: 

"Miłość w moim życiu jest bardzo ważna i chcę się zakochać, mieć motyle w brzuchu, chcę kochać, mieć partnera, który będzie moim wsparciem, będzie lojalny i pełen szacunku i którego ja też będę mogła wspierać. I oczywiście... ja się z kimś spotykam!"

Jak dodała, w nowym znajomym ujęło ją to, że stroni od show biznesu, a nawet mediów społecznościowych, więc nie będzie próbował zepchnąć Pauliny na dalszy plan: 

"To są absolutnie inne kręgi, on nawet nie posiada mediów społecznościowych. I cudownie, to jest wspaniałe. Nie chcę już nikogo z show-biznesuNie chcę już żadnych mężczyzn, którzy będą ze mną konkurować lub się porównywać".

Zobacz też: 

Przyłapali "Lewą" na gorącym uczynku. Co ona wyprawia???

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

Niedzielski chce ukarania posłów Konfederacji

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy