Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Paulina Krupińska pokazała piękne zdjęcie Sebastiana z synkiem! Wzruszające!

Paulina Krupińska (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) bardzo chronią prywatność swoich dzieci. Jednak tym razem zrobili mały wyjątek.

Tej pary raczej nie znajdziemy razem z dziećmi na okładkach kolorowych magazynów. Nawet oni sami jako para, nie pokazują się razem chociażby podczas oficjalnych wyjść.

Reklama

Odkąd na świecie pojawiła się ich dwójka dzieci - Antosia (2 l.) i Jędrzej (11 m.), to bardzo starają się nie sprzedawać swojej prywatności mediom.

Cenią sobie czas pędzony tylko w rodzinnym gronie, a takie wypowiedzi, jak ta ostatnia Pauliny, która padła w programie Kuby Wojewódzkiego, należą do rzadkości.

Wówczas zdecydowała się wyjawić kilka sekretów na temat jej związku z Sebastianem, ale o dzieciach nadal nie chciała się wypowiadać. Dlatego dziwi fakt, że niekiedy była miss pozwala sobie na zamieszczenie zdjęć z dziećmi na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jednak za każdym razem pilnuje, by nie było widać twarzy Antoniny i Jędrka. Najnowsze zdjęcie, jakie opublikowała zarówno Paulina, jak i Sebastian, przedstawia muzyka, który trzyma w ramionach syna i uśmiecha się do niego czule.

Na fotografii widać profil chłopca. Ciekawe czy w przyszłości będzie podobny bardziej do mamy, czy może jednak do ojca.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Krupińska | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje